אורלי מ"האח הגדול" תחזור לנקות בתים? צפו

למרות שהודחה מהריאליטי המדובר ביותר במדינה, אורלי יחזקאל לא עצובה שלא תזכה במיליון. במקום, היא מדברת בכנות על הבן שנחשף כגיי, הגעגועים ללקוחות המפורסמות שלה ועל האהבה שהשאירה בבית "האח הגדול". וואלה! סלבס מנקה את הארון

אמנון גולדמן
17/06/2018
אורלי יחזקאל בראיון הדחה מ"האח הגדול" (צילום: אבי כהן, עריכה: אביב אירגז)

ביום רביעי שעבר, דיירי הבית המפורסם ביותר במדינה - זה של "האח הגדול" כמובן - נדהמו לגלות על הדחה מפתיעה בשסופה מצאה את עצמה אורלי יחזקאל, מנקת בתים מבת ים והמאמא של העונה, יורדת במדרגות בתור המודחת החמישית של עונת הריאליטי. חשבתם שזה יעציב אותה? הכי לא!


קבלו עוד רכילות נהדרת:
רוסלנה רודינה אמרה לא ל"האח הגדול"
החיים שאחרי: הדייט הסודי של תמי וסמואל

תתגעגעו? רכלו על אורלי מ"האח הגדול" בפייסבוק

"הפסד שלהם". אורלי יחזקאל(צילום: אבי כהן)

רגע אחרי שנרגעה מהמעמד, גילתה לוואלה! סלבס שלדעתה ההדחה נבעה מהזמן הקצר שנותר לצופים להצביע עבורה. "זה הפסד שלהם, הרייטינג עכשיו הולך לרדת", אמרה יחזקאל בכנות, "הכל טוב, אני לא מתבאסת, אני לא רוצה את המיליון. אני לא רוצה כלום, אני רוצה את הבן שלי, בריא, שלם, להיות איתו".

אם כבר בנה של אורלי, הוא יצא פניה מהארון במהלך שהותה בבית. לדבריה של הבלונדינית, קיבלה את הבשורה באהבה גדולה, כמו האמא הקשורה והתומכת שהיא - "הכי עטפתי אותו, הכי הבנתי אותו. מה זה, זה הבן שלי, אכפת לי מה הוא עושה בחדרי חדרים, כפרה!". באותה נשימה, סיפרה שלא תתעניין במה שיקרה מעתה בתחרות, אבל כן תתגעגע לאליאב, דייר שהיה עבורה כמו בן, או כפי שהגדירה זאת: "את כולם אהבתי, אבל אליאב היה קשר מהכבד, מהנשמה, מהלב".

סמואל חושף:

מה באמת קרה מתחת לסדינים?

לכתבה המלאה
אורלי בגובה העיניים!(צילום: ניר פקין)

אם תהיתם, אורלי לא רק שמתגעגעת לעבודה שלה כמנקה פרטית, אלא גם למה מלקוחותיה המפורסמים - בהם אורנה בנאי וצופית גרנט. "אני אורלי מלמטה, אורלי פשוטה, אורלי בגובה העיניים. ברור! האמת שאני מתגעגעת הכי הרבה לצופית ולזוהר יעקובסון (סוכנת האמנים, א.ג), שהן הנשמות שלי".

מה עם פנינה רוזנבלום, שאותה את מעריצה, הצעת לה כבר את שירותיך?
"לא כפרה, אין לי זמן".


וואלה! סלבס לא ניקתה את הבית מאז חודש נובמבר, חושבים שכבר הגיע הזמן?

לא רוצה את המיליון. יחזקאל(צילום: אבי כהן)
אורלי בבית "האח הגדול"(צילום: צילום מסך)
אורלי יחזקאל, האח הגדול. אבי כהן
כפרה על האסמו. אורלי יחזקאל(צילום: אבי כהן)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully