פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בתפקיד המלבישה של אורנה דץ: השרה מירי רגב

   מתברר שהחזרות לטקס הדלקת המשואות השנתי, כללו גם דרמה מאחורי הקלעים - באדיבות אורנה דץ והשמלה המיוחדת שהוכנה עבורה לאירוע. מזל ששרת התרבות והספורט רגב הייתה באזור. וואלה! סלבס כפתור ופרח

   בתפקיד המלבישה של אורנה דץ: השרה מירי רגב
   אורנה דץ ומירי רגב בחזרות לטקס הדלקת המשואות

   מה שקורה מאחורי הקלעים במהלך החזרות לטקס הדלקת המשואות לשנת העצמאות ה-70 של מדינת ישראל, נשאר שם? לא בדיוק, תסמכו על וואלה! סלבס שתדע להעניק לכם הצצה גם לרגעים פחות מעונבים - באדיבות לא אחרות מאשר אורנה "כאן נולדתי" דץ והשרה מירי "כאן נולדו לי ילדי" רגב.

   אז על מה כל המהומה? לא, מיס דץ, שתופיע במהלך הטקס החגיגי מחר (רביעי) בערב, לא פצחה בוויכוח סוער או הדגימה צהלולים יחד עם שרת התרבות והספורט - זאת דווקא רגב שסייעה לזמרת במיני-דרמה שקשורה בשמלה המיוחדת שעוצבה עבורה לאותו האיוונט.


   עוד רכילות נהדרת:
   החזה של ביונסה כמעט נחשף במהלך הופעה!
   נינט טייב משיקה: משפחה לתפארת המדינה

   רכלו על התקרית של אורנה דץ ומירי רגב בפייסבוק

   אורנה דץ, מירי רגב (יח"צ , באדיבות המצולמים)
   מה נסגר. מירי רגב ואורנה דץ מאחורי הקלעים (צילום גולשים)

   מתברר שבמהלך החזרה הרשמית שנערכה השבוע לטקס הדלקת המשואות הפומפוזי, אורנה החליטה ללבוש את השמלה הצבעונית שנתפרה עבורה על ידי ירון מינקובסקי. אם תהיתם, מדובר באותו המעצב שתפר לדצה את הבגד שאיתו ייצגה את ארץ הקודש בתחרות האירוויזיון בשנת 1991 עם השיר "כאן", כך שגם השמלה החדשה שאבה השראה מהדגם האייקוני.

   אבל מה, תקלת אופנה של הרגע האחרון גרמה לכך שהשמלה לא נסגרה כראוי - כך שרגב הקולנית שעברה במקום, אצה רצה לסייע לזמרת החביבה עליה, ניסתה לסייע בהלבשה ואפילו ביקשה מהסובבים שיזעיקו סטייליסט רשמי בהחלט שמבין איך הרוכסן עובד... כנראה. אפשר להירגע, לשמלה ולזמרת שלובשת אותה שלום, הכל נסגר ובמהלך הטקס, כאמור, תוכלו לראות את השמלה של דצה מתנפנפת מול המצלמות.


   וואלה! סלבס לא נכנסת לאף בגד שלה משנות ה-90, בהתחשב בעובדה שהיא שילשה את משקלה.

   אורנה דץ, מירי רגב (יח"צ , באדיבות המצולמים)
   "מי יודע לסגור כפתור של זמרת מפורסמתתתת?". השרה רגב
   אורנה דץ, מירי רגב (יח"צ , באדיבות המצולמים)
   "יש פה מלביש מקצועי?"
   אורנה דץ, מירי רגב (יח"צ , באדיבות המצולמים)
   סוף טוב הכל טוב. אורנה דץ ומירי רגב