פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מייקל לואיס וסוראיה טורנס מציגים: חופשה זוגית

   צמד הדוגמנים הלוהט בתעשייה אמנם לא מתכננים להתחתן בקרוב אבל זה לא מה שמונע מהם לצאת לחופשת חלומות משותפת רגע לפני שכל עם ישראל משתלט על שדה התעופה. אז לאן הם טסים? וואלה! סלבס ממריאה

   מייקל לואיס, סוראיה טורנס (רפי דלויה)
   בואי נעוף מפה. מייקל וסוראיה (צילום: רפי דלויה)

   מכירים את הזמן הזה לפני פסח שכל עם ישראל נכנס לפאניקה ומתחיל לחפש חופשות של הרגע האחרון רק בשביל לברוח מהמצות שעושות לכולם עצירות? אז יש מי שחושב על זה קצת לפני ומתכנן את החופשה שלו מראש, צריכים טיפים - תשאלו את הזוג ההורס, מייקל לואיס וסוראיה טורנס, שהחליטו להקדים את כולכם.


   מה דעתכם על מייקל וסוראיה? רכלו לנו בפייסבוק

   מייקל לואיס, סוראיה טורנס (רפי דלויה)
   לאן בא לך לטוס?

   צמד החמד, שמתפרנס בעיקר מהיופי הנשפך שלו, החליט להקדים את עמחה ישראל ושרין לעצמו חופשה מפנקת במיוחד, כזו שמגיעה עם שמש, קוקוסים, שמן שיזוף ורצועות חוף שלא נגמרות. אז לא, הם לא טסים לברזיל וגם לא לאחד מאיי יוון - לואיס את טורנס יעשו את כל הדרך עד לפיליפינים, שם הם בעיקר יפנקו את עור גופם בויטמין די.

   מייקל לואיס, סוראיה טורנס (רפי דלויה)
   עוד מעט יהיה לנו הרבה זמן לנוח

   רגע לפני שהם אורזים את המזוודות, מתייצבים בנתב"ג ומספרים שהם ארזו לבד - מייקל וסוראיה התייצבו על סט הצילומים לאחר שנבחרו להיות הפרנזטורים של מותג הבגדים האינטרנטי MINE. במהלך הצילומים, סיפרו השניים עד כמה הם מתרגשים לקראת החופשה הזוגית בו בזמן שלואיס טורח להדגיש כי הוא לא מתכנן להביא ילדים בקרוב. טוב נו, לפחות יהיה להם שקט בחופשות.

   את החופשה האחרונה שלה, וואלה! סלבס העבירה בחצר של כלא נווה תרצה

   מייקל לואיס, סוראיה טורנס (רפי דלויה)
   אני אטוס איתך לאן שתרצי