עידו רוזנבלום מבלה בזמן איכות עם אישה שהיא לא יונית לוי

מגיש הטלוויזיה המסוקס פתח את הבוקר עם קפה שחור חזק ואישה אלמונית שהיא לא יונית לוי. אה כן, הוא גם טרח להודיע לצלם הפפראצי שהוא לא ממש מחבב את הנוכחות שלו באזור. וואלה! סלבס מתצפתת

צילום: ניר פקין
11/02/2018
ניר פקין

"שכל אחד יעשה את מה שהוא טוב בו", איחל עידו רוזנבלום לצלם הפפראצי של וואלה! סלבס כשזה נתקל בו בבית הקפה השכונתי. אז מלבד להנחות תכניות טובות מצליחות ולהיות בעלה של מגישת החדשות הלאומית, יונית לוי, נראה שרוזנבלום טוב בעיקר בלנזוף בצלמי פפראצי - הנה, תראו איך הוא מתעצבן על צלם הפפראצי שרצה להבין מי הבחורה איתה הוא ישב לקפה של בוקר.

במה לדעתכם עידו הכי טוב? רכלו לנו בפייסבוק

טוב לדעת (מקודם)

התקף לב: איך מונעים ומה עושים במקרה והוא מופיע

מוגש מטעם שחל
יונית יודעת? עידו והאלמונית(צילום: ניר פקין)

בסוף השבוע האחרון, בזמן שאשתו שוקדת על חדשות היום, פינה רוזנבלום מקום בלוח הזמנים העמוס שלו בכדי לפגוש חברה טובה. לא ברור אם היה מדובר בפגישת העבודה וגברת רכילות גם לא ממש הצליחה לזהות את האישה שלצידו, אבל אם להאמין לעידו, מדובר ב"חברה טובה". טוב נו, העיקר שיונית יודעת מה הוא עושה כשהיא דופקת שעות בעבודה.

שחור!(צילום: ניר פקין)

כזכור, רוזנבלום את לוי צפויים, בשבועות הקרובים, לקבל לאוויר העולם את בתם, אחות ליהונתן (4) ואנני (שנתיים). לרגל הרחבת המשפחה - החבורה העליזה עברה לבית פרטי בסמוך לכיכר המדינה, זאת עד שבית החלומות שהם בונים בנווה צדק יהיה מוכן.

וואלה! סלבס שותה קפה שחור רק עם הפועלים בבניין ממול

במה אתה הכי טוב?(צילום: ניר פקין)
הצלם עוד פה?(צילום: ניר פקין)
נו מה יהיה?(צילום: ניר פקין)
עוד לא הלכת?(צילום: ניר פקין)
אבל הבטחת. עידו רוזנבלום(צילום: ניר פקין)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully