פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בגלל שרה נתניהו: מושיק גלאמין נטש רגע לפני שידור חי

   בשעה שאתם האזנתם להקלטות שרה נתניהו באתר החביב עליכם, המעצב ממסך הטלוויזיה נערך להופיע בשידור חי - רק שאז, מושיק גלאמין גילה שרוצים לפטפט איתו על מכרה ותיקה והחליט שפחות מתאים לו. וואלה! סלבס באתי לעזרת חבר

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מכרים ותיקים. מושיק גלאמין עם שרה נתניהו (צילום מסך)

   איך הקלטות שרה נתניהו, שנחשפו באתר וואלה! NEWS, השפיעו על חייכם? בין אם שמעתם, הפנמתם והמשכתם בשגרת יומכם, או שהחלטתם לפטפט על כך עם כל אדם שבו נתקלתם, היו כאלה שהופתעו קצת יותר מכולם מהחשיפה של השיחה המסעירה. למשל, מושיק גלאמין.

   אבל מתברר שזו לא הייתה ההפתעה היחידה של גלאמין אתמול (א'), כיוון שרגע אחרי חשיפת ההקלטות של הגברת נתניהו - שהגיע לביקור מתועד, מדובר ומושמץ בבית ראש הממשלה לפני כשלוש שנים - מושיק נאלץ לעבור חוויה לא נעימה, כזו שבסופה פשוט קם ועזב בזעם אולפן טלוויזיה, דקות לפני שהיה אמור להופיע בשידור חי.


   עוד סיפורים מסעירים:
   כאן גרים בכיף: יעל פולקמן ותומר אביטל עוברים לגור יחד?
   כוכב "המירוץ למיליון" הפיץ תמונות עירום. מלא!

   רכלו על התקרית של מושיק גלאמין באולפן גם בפייסבוק

   מושיק גלאמין, שרה נתניהו (צילום מסך , אינסטגרם)
   לא מדברים על שרה. גלאמין והגברת נתניהו (אינסטגרם)

   הכל קרה בשל צירוף מקרים: גלאמין, הוזמן להתארח בתכנית "אחת שיודעת" מבעוד מועד, על מנת לדבר על מותג האקססוריז לבית שבבעלותו - "אינסטבלוק". אחרי שהגיע למקום עם מתנות למנחת תכנית הפטפטת של אחר הצהריים, לירון ויצמן, גילה כי היא הוחלפה באותו היום על ידי לירון שמם, כמו כן, בזמן שישב בחדר האיפור - צפה גלאמין בפרומו של התכנית רק בשביל לגלות כי לצופים הובטח שבמהלך השידור החי מושיק יביע את דעתו על ההקלטות, שפורסמו רגעים קודם לכן ועל הפרידה המתוקשרת מהאקס.

   לירון שמם (אביב חופי)
   היא יודעת. לירון שמם (צילום: אביב חופי)

   אז מה הבעיה? בתור מכר של אשת ראש הממשלה, גלאמין לא התכוון לדבר על מה שנשמע בהקלטות נתניהו, ואף התרגז שלא הכינו אותו מראש כי הנושא יעלה ובטח לא על האקס המיתולוגי. כלומר, כעס מספיק על מנת לא לשתף פעולה עם הפקת הטוק שואו - כך שממש לפני השידור החי החליט לעזוב בזעם את האולפן ולא להופיע בשואו, עוד לפני שבכלל ראו אותו על המסך.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   לא נכחו באולפן. גיא פינס ולירון ויצמן (צילום מסך)

   התוצאה: לא ראיון ולא אינסטה-בלוקים, אלא רק הבטחה שלא התממשה וגלאמין אחד שבחר שלא לדבר על זה, אלא ללכת עם האמת שלו. הביתה.

   מושיק גלאמין, התקשרת לפסי-כו-לו-גית?
   "הצטערתי לראות שב'אחת שיודעת' הזמינו אותי לדבר על החנות החדשה שפתחתי, בזמן שלקהל הצופים הבטיחו שאדבר על הפרידה מהאקס ועל שרה - מה שלא תואם איתי. סורי, לא עדכנו אותי על זה מראש".


   וואלה! סלבס לא מתראיינת עבור פחות מ-10,000 דולר לשעת צילום. יש קופצים?

   מושיק גלאמין מבקר במעון ראש הממשלה (צילום מסך , פייסבוק)
   פאן להם. גלאמין ונתניהו לפני כשלוש שנים (צילום מסך)
   ביתו של ביבי (צילום מסך , יוטיוב)
   הוא פגש גם את בנימין נתניהו (צילום מסך)
   מושיק גלאמין (ניר פקין)
   כך הוא לא בילה במעון רה"מ. מושיק גלאמין (צילום: ניר פקין)