פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מתכסח ומתנצל: מה עשה סאבלימינל למשה פרץ?

   המנטור הטרי של תכנית המוזיקה הפופולרית, סאבלימינל, הוא סופר דומיננטי אך נראה כי הנטייה שלו לסרב לביקורת מחבריו השופטים לא מתקבלת בסבר פנים יפות. אז מה העליב את משה פרץ? ואיך זה נגמר? וואלה! סלבס האקסית

   מתכסח ומתנצל: מה עשה סאבלימינל למשה פרץ?

   בכל פאנל שופטים, בתוכנית ריאליטי, יש טייפקסטים מאוד ברורים שצריך לאייש. על תקן הבד בוי בתכנית הכשרונות המוזיקליים, "האקס פקטור," הגיע השנה קובי שמעוני הידוע בכינויו סאבלימינל וממש לא מתבייש להפגין את דעותיו, גם אם הן לא עולות בקנה אחד עם יתר השופטים.

   אך מה קורה כשהזמיר הים תיכוני האהוב על הקהל, משה פרץ, מרגיש כי מישהו מעט הגזים בתפקידו וחצה את גבול הביקורת? כבר תבינו שגם למשבצת הילד הטוב יש כוח.


   לעוד רכילות מרגשת:
   עוד אחד לאוסף? הבית החדש של אייל ברקוביץ'
   בקצב הסמבה: קייטלין ג'נר תתחרה בריאליטי סופר פופולרי?


   מה אתם אומרים על הריב והפיוס בין סאבלימינל למשה פרץ? רכלו בפייס

   אקס פקטור פרק 1 עונה 3 השופטים (צילום מסך , (צילום מסך))
   השופטים המכובדים (צילום מסך)

   צופיה האדוקים של התכנית בטח שמו לב שהבלונדינית הלוהטת, שירי מימון, עברי לידר ופרץ מפגינים את נוכחותם כוותיקי הפאנל ומנסים להסביר לסאב עניינים, שעליהם לרוב הוא חולק. מקורות להפקה שיתפו את וואלה! סלבס כי המנטורים לא מתלהבים מאמירותיו של הראפר, שנוטה לא להסכים עם הביקורות שלהם בכל הזדמנות אפשרית. "משה פרץ מאוד נעלב מאיך שסאבלימינל פנה אליו, הוא קצת זלזל במעמדו", מספר מקורב, "בכל זאת, הוא בתעשיית המוזיקה לא מעט שנים ומגיע לו כבוד".

   אקס פקטור (יח"צ , אייל נבו)
   לא רק מחייכים. פאנל המנטורים (צילום: אייל נבו)

   ובכן, על אף כי פרץ הוא האחד שלקח את העניין אישית, נראה כי גם מימון ולידר מתכווצים מעט בכיסא כשסאבלימינל מתחיל לנאום: "הם לא מבינים למה הוא חייב להשמיע כל דבר כאילו רק הוא צודק. זה מעצבן אותם שהוא החדש וככה מרשה לעצמו". סיפר עוד מקורב לצלחת.

   אבל היי, יש עוד תכנית לסיום והראפר הבועט הוא גם בחור רגיש אחרי הכל, כך שהוא הבין מהר מאוד שהאיש וה"קרמלה" נפגע ודאג להתקשר ולבקש את סליחתו. כי מה לא עושים בשביל שלום בית?


   וואלה! סלבס ניסתה להכיר מקרוב את המילה סליחה. משהו שם עדיין לא מסתדר.

   משה פרץ (אביב חופי)
   נעלבת? משה פרץ (צילום: אביב חופי)
   משה פרץ + סאבלימינל (מערכת וואלה! NEWS , שלומי צ'יקונה)
   שולם שולם לעולם. סאבלימינל ופרץ (צילום: שלומי צ'קונה)
   שירי מימון (אביב חופי)
   לא נפגעת כל כך בקלות. שירי מימון ( צילום: אביב חופי)