פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ראידמן חושפת: בבית של נתניהו שותים בכוס חד פעמית

   המעושרת הכי מפורסמת במדינה הגיעה לעוד יום עבודה בשירות המדינה, כשביקרה בבית הראש הממשלה ביחד עם הסטיילסטית סנדרה רינגלר. וכן, גם הפעם היה לה מה להגיד על המטבח ההרוס. וואלה! סלבס שיפוצניק

   ראידמן חושפת: בבית של נתניהו שותים בכוס חד פעמית

   נראה שניקול ראידמן לא נרגעה מהסערה האחרונה שחוללה כשנכנסה לבית ראש הממשלה ותיעדה את ה"זוועות" שראו עיניה, וככל הנראה גם לא מהסערה שיצרה כשנתנה לנכה ממחאת הנכים 2000 שקלים. אי לכך, החליטה הגברת המעושרת מכיכר המדינה לבקר שוב בבית הכי מפורסם במדינה ולתעד את כל הזוועות שעדיין לא תוקנו.

   ניקול ראידמן (צילום מסך , אינסטגרם)
   החלק היותר יפה בבית. ניקול ושרה

   ראידמן, שהגיעה לירושלים בדיוק ביום שבו טראמפ הכריז על העיר כעיר הבירה של ישראל, עבדה עד השעות המאוחרות של הלילה ביחד עם הסטייליסטית, סנדרה רינגלר, להתאים גרדרובה לאשת ראש הממשלה, שרה נתניהו. אבל אצל ניקול כמו אצל ניקול – אין יום שעובר בלי שערורייה, כך שראידמן מיד שלפה את הטלפון שלה והחלה לתעד את המטבח המתפרק לעמוד האינסטגרם שלה.

   יומולדת ניקול ראידמן (ניר פקין)
   BFF. שרה וניקול (צילום: ניר פקין)

   בסרטונים, נראית רינגלר כשהיא מכינה קפה בזמן שניקול מעבירה ביקורת על מצב המטבח, ואם לא די בכך – גם על העובדה שהשתיים נאלצות לשתות קפה מכוסות פלסטיק ולא מכוסות זכוכית (איפה שרה מחביאה את הפורצלן?). המעושרת המפורסמת ממשיכה ללרלר על כך שעדיין לא שיפצו את המטבח ועל כמה זה נורא שראש הממשלה חי במצב שכזה.

   ניקול ראידמן, בית ראש הממשלה (צילום מסך)
   קפה בכוס חד פעמית

   לסיום, ראידמן גם השתובבה קצת עם הכלבה המפורסמת, קאיה, שמצידה – לא ממש התייחסה לאישה עם האייפון והמשיכה לנמנם. מזל שהיא לא דפקה לה ביס.

   וואלה! סלבס ממליצה לקאיה להישאר באיזור חיוג 02, כי באזור חיוג 03 יש רק כלבה אחת והיא צהובה

   ניקול ראידמן, בית ראש הממשלה (צילום מסך)
   לא תוקן. בית ראש הממשלה
   ניקול ראידמן, בית ראש הממשלה (צילום מסך)
   מזווה במקום תנור
   ניקול ראידמן, בית ראש הממשלה (צילום מסך)
   לא לנשוך! קאיה