תובל שפיר: "אני סובל מחרדות"

ההצלחה בגיל מאוד צעיר, המעבר לעולם המבוגרים, המעריצות שתמיד נמצאות שם, הזוגיות הדביקה, הבריחה מאור הזרקורים והחרדות שהוא סובל מהן – כוכב הילדים, תובל שפיר, מדבר על הכל בראיון אישי. וואלה! סלבס מבייצת

07/12/2017
ראובן קסטרו

נראה שכיום, אין בית בישראל שלא מכיר את השם תובל שפיר – הילדים מכירים אותו מהסדרה "גאליס", בני הנוער מזהים אותו מ"פצועים בראש", והמבוגרים מכירים אותו מהסרט "פעם הייתי", נראה ששפיר הוא ללא ספק אחד הכוכבים היותר גדולים שידעה התעשייה המקומית בשנים האחרונות, והוא לא מתכוון להיעלם בזמן הקרוב.

מה דעתכם על הריאיון? רכלו לנו בפייסבוק

טוב לדעת (מקודם)

הטיפול הטבעי שמנצח את כאבי הברכיים - בלי לצאת מהבית

מוגש מטעם אפוסתרפיה
כוכב הילדים. תובל(צילום: ראובן קסטרו)

שפיר, שעומד מול המצלמה מגיל 11, מתיישב לראיון אישי עם אדם סרור בו הוא פותח את הלב בשלל נושאים כמו ההצלחה המטורפת שהגיעה בגיל כל כך מוקדם, ההתמודדות עם המעריצות והרצון שלו לרצות את כולן. כמו כן, מדבר שפיר על הרצון שלו לזגזג בין עולם המבוגרים לעולם הילדים וגם על החברה טובה, אליאנה תדהר.

ילד פלא(צילום: ראובן קסטרו)

אבל לא רק, כי בהמשך הריאיון מדבר תובל על הזוגיות הדביקה אותה הוא מתחזק בשנים האחרונות ועל ההתמודדות שלה עם המעריצות, ההימנעות שלו מלהגיע לאירועים יחצניים ולשחק את כללי המשחק של הביצה המקומית וכמו כן על החרדות מהן הוא סובל ועל הטיפולים הפסיכולוגיים שהוא עובר.

לא בורח ממעריצות(צילום: ראובן קסטרו)
רוצה לעבור לעולם המבוגרים? תובל ואדם(צילום: ראובן קסטרו)
מאוהב בחברה(צילום: ראובן קסטרו)
מה קורה עם אליאנה?(צילום: ראובן קסטרו)
לא מסוחרר מההצלחה(צילום: ראובן קסטרו)
סובל מחרדות(צילום: ראובן קסטרו)
כוכב!(צילום: ראובן קסטרו)
כאן בשביל להישאר(צילום: ראובן קסטרו)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully