פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הרגע האינטימי של גלית גוטמן ונועה תשבי

   זה רק נראה נוצץ, כי הכוכבים הם כמו כולנו - גם אם הם יודעים להשתמש בפילטר אינסטגרם מחמיא. הפעם: טימברלייק שרוף, אביחי אוחנה מתבודד, מיילי טורפת ושלומית מלכה היא היפהפייה הנרדמת. וואלה! סלבס עממית

   הרגע האינטימי של גלית גוטמן ונועה תשבי
   בווידאו: ג'סטין טימברלייק שרוף על אשתו (אינסטגרם)

   לא תאמינו, אבל יהודה ושלומית קונים במכולת. בר עומדת בתור להיבדק על ידי מאבטח בקניון ואייל - גם הוא צריך לעבוד על המכשירים בחדר הכושר להשוויץ בשרירים. למרות התדמית הזוהרת, העובדה שהם מסובבים ראשים או מוזמנים לאירועים בחברת היפים, האמיצים והעשירים - כוכבי ביצת הבידור הם ממש כמו כולנו, פשוטי העם.

   לכן, וואלה! סלבס אוספת עבורכם מקבץ שבועי של תמונות אינסטגרם עדכניות, ערוכות וחתוכות על ידי הכוכבים הישראלים, שמוכיחות אחת ולתמיד שגם אדם מפורסם הוא הכי אחי(כם). הרי זה רק נראה נוצץ.


   גם לוואלה! סלבס יש אינסטוש. תנו לה ב#לייק

   רק נראה נוצץ 2.12 (צילום מסך)

   השבוע במסגרת הסיקור המיוחד "ג'סטין טימברלייק הוא לא הגבר המושלם אך הוא לפחות משתדל", קבלו את הזמיר הבינלאומי נושא להביור בידו. כשהוא מכין עוד מותק של קינוח #ערב_לחך, עבור אשתו האהובה, ג'סיקה. אם כך, אלא אם שרף את השיש, כנראה שכן מדובר בבעלולו המושלם.

   רק נראה נוצץ 2.12 (צילום מסך)

   אהבה היא לחוות רגע לסבו-שיק יחד עם חברה טובה שלך, שתועד על ידי חבר אחר, ברגע שבו בדיוק הפעיל את הפלאש. הכל, עת גלית גוטמן רכנה לעבר שפתותיה הענוגות של נועה תשבי. גם אתם #נישקתם_בחורה_ואהבתם_את_זה?

   רק נראה נוצץ 2.12 (צילום מסך)

   מאז שהיא עזבה, זה כבר לא אותו הדבר. מאז שהלכה, אין מי שיחמם בלילות, אין מי לשוחח איתו על הא ועל דא, אין את מי לנשק, לחבק, ללטף, לכשף, אין עם מי לראות "האח הגדול" יחד או לנשנש #סביב_השולחן החדש. אין. אז, הכיסא לצד אביחי אוחנה פנוי, יש קופצות?

   רק נראה נוצץ 2.12 (צילום מסך)

   אם כבר ישיבה בבית, כי כל כך קר שם בחוץ, אז למה לא כמו יעל בר זוהר וגיא זוארץ הענוגים - שעסוקים כל אחד בשלו, אך יחד הם צמד #מילולי במיוחד. הוא מאוד טכנולוגי כשזה נוגע לעבודה, היא כנראה שלא, יחד הם פחות אנשים של מילים ויותר של מעשים.

   רק נראה נוצץ 2.12 (צילום מסך)

   תראו למי קצת פחות קר, כך שגם אם השמיים סגריריים משהו - לשיר אלמליח איון שום בעיה ללבוש את השמלה החשופה (יחסית, יחסית) שלה ולצאת לבילוי על מנת לתפוס רגע של שמש או שניים של #עור_וערייה. או בכל זמן שבו לא יורד בישראל שלג, נכון?

   רק נראה נוצץ 2.12 (צילום מסך)

   כשפרינסס שלומית מלכה חוטפת תנומה במהלך היום, לא משנה כמה מתיש היה הבוקר שלה, היא תעשה זאת בסגנון #היפהפייה_הנרדמת. אלגנטית, שלווה ותמיד נוטלת ריר שנוזל מפיה, רק עד שפרינס יודה יגיע לנשק אותה.

   רק נראה נוצץ 2.12 (צילום מסך)

   אחרי השינה, יש כאלה שאוהבים לרחוץ את עצמם, אחרים סתם מתיזים מים על פרצופם, אבל יש את גל אמיתי - שגם אם קצת מתלכלך, לא ממש שם לב. #על_הפנים

   רק נראה נוצץ 2.12 (צילום מסך)

   מיס מיילי סיירוס היקרה - עדן התקשרה וביקשה את החליפה שלה בחזרה. מדולי פרטון. או פגי באנדי. או מלאני בי. או שנירר. רגע, הייתכן שמדובר בטרנד?

   רק נראה נוצץ 2.12 (צילום מסך)

   בפינת הביזאר: ליאון רוזנברג, פאולה רוזנברג והחבר. לא ברור מי מבין המצולמים זקוק לתספורת דחופה יותר.