למה אסי עזר נעלב מרותם סלע?

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו רותם סלע, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

קים וייס
03/12/2017
יח"צ - חד פעמי

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

מה דעתכם על השמועה - נכונה או לא? רכלו לנו בפייסבוק

הורסת. רותם סלע(צילום: אביב חופי, רפי דלויה, גלב סמירנוב)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

עוד באותו נושא

איפה אסי? רותם סלע מבלה עם החברות

לכתבה המלאה
אסי עזר, רותם סלע. ארן חן צלמים,
נעלב. אסי עזר ורותם סלע(צילום: ארן חן צלמים)

הפעם, הגיעה לאוזניה של וואלה! סלבס השמועה על המנחה והדוגמנית היפהפייה, רותם סלע. זה נכון כי אסי עזר מאוד נעלב שהוא לא מדגמן לצידך בקסטרו? "השמועה נכונה. סתם, הוא לא נעלב אבל הוא מרגיש שותף, א' כי הוא חלק מהמשפחה, וב' כי הוא ליהק אותי ואת אביב יחד אז הוא הגה את הרעיון, והוא מרגיש קצת בחוץ". במילים אחרות ובקצרה - נעלב ביג טיים.


וואלה! סלבס נבחרה להוביל מותג בינלאומי בתנאי שפניה מכוסות לחלוטין

בסטיז. רותם ואסי(צילום: מערכת וואלה!)
הבחור הנבחר: אביב אלוש(צילום: דודי חסון)
  • אסי עזר
  • רותם סלע

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully