יופי של וומן: גל גדות עוברת טיפול 10,000

זה רק נראה נוצץ, כי הכוכבים הם כמו כולנו - גם אם הם יודעים להשתמש בפילטר אינסטגרם מחמיא. הפעם: עפר שכטר מעוך, חן אמסלם אלכוהולית וכריסטינה אגילרה מנבלת את הפה. וואלה! סלבס עממית

11/11/2017
בווידאו: שגרת הטיפוח של גל גדות (אינסטגרם)

לא תאמינו, אבל יהודה ושלומית קונים במכולת. בר עומדת בתור להיבדק על ידי מאבטח בקניון ואייל - גם הוא צריך לעבוד על המכשירים בחדר הכושר להשוויץ בשרירים. למרות התדמית הזוהרת, העובדה שהם מסובבים ראשים או מוזמנים לאירועים בחברת היפים, האמיצים והעשירים - כוכבי ביצת הבידור הם ממש כמו כולנו, פשוטי העם.

לכן, וואלה! סלבס אוספת עבורכם מקבץ שבועי של תמונות אינסטגרם עדכניות, ערוכות וחתוכות על ידי הכוכבים הישראלים, שמוכיחות אחת ולתמיד שגם אדם מפורסם הוא הכי אחי(כם). הרי זה רק נראה נוצץ.


גם לוואלה! סלבס יש אינסטוש. תנו לה ב#לייק

עוד בוואלה!

כיצד מתמודדים עם אסתמה?

בשיתוף zap doctors
רק נראה נוצץ(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

הייתם בטוחים שאם וומן בשם גל גדות מחזיקה ברזומה שלה טייטל של מלכת יופי ישראלית, דוגמנית מצליחה ופרזנטורית של מותגי על גלובליים - היא לא צריכה איזה וונדר כדי לשדרג את הלוק? אז הייתם בטוחים. אפילו הוליוודית כמותה משוויצה בעובדה שהיא מורחת #ג'ל משוכלל על הציפורניים כדי להיראות 100% ולא רק 98%.

רק נראה נוצץ(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

טוב, לא שמישהו אי פעם חשב שמדובר במאמא תרזה או בתו של גאון גדול בתורה, אבל מתברר שלכריסטינה אגילרה יש ביצים גדולות יותר מאשר ללא מעט כוכבים הוליוודיים שאכן נולדו עם פין בין הרגליים. #רוצים_לשפר_את_האנגלית_שלכם?

רק נראה נוצץ(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

סצנה 12, טייק 3.8, אורות, מצלמה ו... #אקשן: שעת לילה מוקדמת, יום ארוך, עשן סיגריות באוויר. חן אמסלם השחורדינית, עייפה אחרי עוד יום צילום כשהיא ישובה בחדר המנוחה הפרטי שלה, בביגוד מרופט, כיסוי שנלקח מארונה של סבתא כלשהי לגופה, כשהיא נותנת מזור לכפות רגליה הדואבות. "אח, אם רק הייתי מצליחה להירגע עם הקוקטיילים", היא ממלמלת. #קאט. הלאה, לסצנה הבאה.

רק נראה נוצץ(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

יש כאלה שמתגברים על אירוע כואב באמצעות אלכוהול (אהמ), יש כאלה שקופצים מבן זוג אחד לזה שאחריו ואחרים מתעלים את המשבר לתחביב חדש. נניח, מיקי חיימוביץ', שאחרי הפרידה שעברה כנראה עושה את ישראל בין הרים וגבעות.

רק נראה נוצץ(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

זמזמו את השיר הבא תוך כדי בחינת התמונה שלעיל: "אמרתי לו - נדמה לי שאתה מאוד דומה לי. הוא אמר בדיוק אותו דבר, בדיוק אותו דבר. והוא אמר בדיוק אותו דבר, בדיוק אותו דבר". הבנתם, ברור שאם אבא דיוויד בקהאם מרים רגל על השולחן ומגחך כי הוא יכול, אז גם בנו ברוקלין צריך. #למה?_כובע

רק נראה נוצץ(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

תראו, תחת ערימת הילדים החמודים האלה מסתתר אחד, עפר שכטר, שאולי קצת מתחרט על העובדה שבחר לשמרטף על החבורה העליזה הזאת. #חראם

רק נראה נוצץ(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

בפינת הביזאר: כשטופ מודל כמו שלומית מלכה הולכת לקניות, היא בוחרת בדרך מעניינת משהו כדי להתנייד. לא, הפעם כנראה שאין צורך בקסדה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully