פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   תמר איש שלום בהריון שלישי

   לא ברור אם היא תכננה את זה עם יונית לוי או לא, כך או כך – אתם מוזמנים לסמס מזל טוב למגישת החדשות ההורסת שנמצאת בחודשי היריון ראשונים עם בייבי שלישי שיצטרף למשפחה. וואלה! סלבס מתאמת חופשות לידה

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   שיהיה במזל! תמר

   לידיעת הקוראת יונית לוי: אם את מחפשת קולגה או סתם חברה להעביר איתה חוויות על היריון בכלל ועל היריון שלישי בפרט, נראה שנמצאה עבורך הפרטנרית המושלמת, שאיך לומר, את גם די מכירה אותה טוב – קוראים לה, תמר איש שלום. כן, כן, המתחרה שלך מהערוץ שממול, שנמצאת בימים אלו בהיריון שלישי.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   תיאמתן מראש? יונית ותמר

   אז לא ממש ברור אם שתי מגישות הטלוויזיה הממלכתיות מתכננות ביניהן את מועדי ההיריון שלהם, כך או כך – הגיע הזמן שתסמסו מזל טוב גם לאיש שלום שמצפה לבייבי שלישי מבעלה, איש החדשות נדב איל, כך שבקרוב מאוד יצטרף בייבי שלישי למשפחה המתרחבת שכוללת כבר את זהר בת השבע ואת הלל בן השלוש.

   תמר איש שלום, נדב איל (ניר פקין)
   בן או בת?

   כזכור, בשנת 2009 חזרו איש שלום, שהייתה אז כתבת חדשות 2 בלונדון, ואיל לישראל רק בכדי להינשא בארץ הקודש אל מול מאות אורחים ביניהם לא מעט קולגות מחברת החדשות. לאחר החתונה, חזרו השניים ללונדון, רק בכדי ששנתיים לאחר מכן – היא תוכל לחזור לישראל בכדי לשבת על כיסא מגישת החדשות של הערוץ המתחרה.

   וואלה! סלבס מתאמת את ההריונות שלה עם אמא שלה. ככה לילדים שלה יהיו דודים בגיל שלהם

   תמר איש שלום (ניב אהרונסון)
   בייבי שלישי