פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בקרוב תראו טבעת מנצנצת? אביחי ומעיין מגיבים

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   בקרוב תראו טבעת מנצנצת? אביחי ומעיין מגיבים

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה - נכונה או לא? רכלו לנו בפייסבוק

   מעיין אשכנזי, אביחי אוחנה (ניר פקין)
   היי חברים. מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה ( צילום: ניר פקין)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   אביחי אוחנה, מעיין אשכנזי (מערכת וואלה! NEWS , דנה קופל, ראובן שניידר)
   (צילום: דנה קופל)

   הפעם, הגיעה לאוזניה של וואלה! סלבס השמועה כי בקרוב מאוד תוכלו להיות עדים לטבעת אירוסים מנצנצת על ידה של מעיין אשכנזי. אז מה יש לאביחי לענות על העניין: "זה מעיין מוציאה כל הזמן את השמועות האלה".

   מעיין להבהרת העניינים: "מה זה משנה אם יש לי טבעת על היד? אנחנו כל הזמן ביחד". אביחי? "בדיוק". שלא תחשוב שהיא לא באמת רוצה טבעת, זו פסיכולוגיה הפוכה נשמה.

   וואלה! סלבס מתחתנת עם עצמה כל בוקר מחדש.

   אביחי אוחנה, מעיין אשכנזי (אתר רשמי , אינסטגרם)
   אולי בטיול הבא לחו"ל (צילום: אינסטגרם)
   אביחי אוחנה, מעיין אשכנזי (מערכת וואלה! NEWS , שלומי צ'יקונה, אור גפן)
   עדכנו שזה קורה. מעיין ואביחי (צילום: שלומי צ'קוני)