פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   איך שרית חדד קראה לבת הבכורה שלה?

   פחות משבוע אחרי לידת בתה הבכורה - שרית חדד חושפת הבוקר (ג') את השם שבחרה לבייבי המתוקה שלה. רוצים לדעת מה שמה בישראל (ובעולם) של חדד ג'וניור? וואלה! סלבס יפה

   איך שרית חדד קראה לבת הבכורה שלה?

   נראה שגל השמות המיוחדים שפקד את תעשיית הבידור המקומית, לא פסח גם על שרית חדד. אז אחרי ליב של בר רפאלי, נורי של יובל שרף ושלומי שבן ויאן של אייל גולן ורוסלנה רודינה - נראה שגם הגברת הראשונה של עולם הסלסולים לא מוותרת על שם מיוחדת עבור בתה הבכורה, שהגיחה לאוויר העולם לפני פחות משבוע - בערב ראש השנה.


   מה דעתכם על השם? רכלו לנו בפייסבוק

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   איך קוראים לה? שרית חדד בהריון (אינסטגרם)

   חדד, שילדה את בתה הבכורה בטיימינג מושלם בערב השנה החדשה, יום לאחר יום הולדתה ה-39 - החליטה שהיא מעניקה לבתה שם מיוחד, כך שאם תראו את הזמרת ובתה ברחוב תוכלו לקרוא לילדה בשם, נויה, ומי יודע אולי היא אפילו תחייך אליכם. לא ברור למה בחרה הזמרת דווקא בשם הזה, אך אם הולכים על ההסבר הבנאלי, הרי שפירוש השם הוא יופי וחן + ה'.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   ברוכה הבאה, ידה של נויה בתמונת האינסטגרם של חדד (אינסטגרם)

   לאחר שלל ספקולציות ושמועות, לפני מספר חודשים נחשף כי הגברת חדד, שידועה כמי ששומרת על דיסקרטיות בכל הנוגע לחייה האישיים, נמצאת בחודשי היריון ראשונים. הבוקר כאמור, פרסמה חדד תמונה של היד של נויה אוחזת באצבע שלה וכתבה, "נויה של אמא".


   וואלה! סלבס רצתה לקרוא לבת שלה במבה, כי היא כזו מתוקה.

   שרית חדד (אביב חופי)
   שיהיה במזל! שרית חדד