פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הרשימה: הסכסוכים שעשו לכם את השנה האחרונה

   מה קרה בין אביחי אוחנה, מעיין אשכנזי ואורנה דנינו? למה מיה דגן כועסת על ביבי? מה בן אל תבורי רוצה מאמא שלו? למה קורין גדעון כועסת על ליהיא גרינר? ואיזה חתול שחור עבר בין אביב גפן לאייל גולן? כל הסכסוכים שעשו לכם את השנה האחרונה - וואלה! סלבס רושמת בהקפה

   הרשימה: הסכסוכים שעשו לכם את השנה האחרונה

   במקום החמישי נמצאת השלישייה שכולנו כבר כמעט והספקנו לשכוח, הלא היא שלישיית אביחי אוחנה, מעיין אשכנזי ואורנה דנינו. על פי הדיווח, לאחר היציאה מבית האח הגדול, פגשה אחייניתה של אורנה את מעיין וביקשה ממנה סלפי תוך שהיא מיידעת אותה כי היא האחיינית של אורנה. מעיין, כך על פי הטענות, התעלמה מהבקשה והמשיכה בדרכה.

   פרויקט סכסוכים (מערכת וואלה! NEWS)
   אפשר סלפי? אביחי, מעיין ואורנה

   במקום הרביעי נמצא ריב חד צדדי, כי ככה זה כשמיה דגן – כמו לא מעט מהתושבים בישראל – כועסים על ראש הממשלה שלהם. אלא שבניגוד לאמנים אחרים, הגברת מצחיקונת לא חוששת להביע את דעתה קבל עם ואינסטגרם כשהיא מעלה פוסטים זועמים על התנהלותו של בנימין נתניהו.

   פרויקט סכסוכים (מערכת וואלה! NEWS)
   לא מתחברת. מיה וביבי

   אל המקום השלישי מגיע סכסוך משפחתי, וכן, ניחשתם נכון – שוב במשפחת תבורי, רק שהפעם מדובר בבן אל תבורי ואמא אביבה, זאת לאחר שבבת המצווה של אחות של בן אל, הבטיחה האמא כי לא תהיה תקשורת. אממה, הדבר דלף וצלמי הפפראצי פקדו את המקום רק בשביל לתעד את הריב הלא נעים בין הבן לאמו.

   פרויקט סכסוכים (מערכת וואלה! NEWS)
   אין כמו אמא. בן אל ואביבה

   במקום השני נמצא סכסוך עם אג'נדה בריאותית, ככה זה כשקורין גדעון מחליטה לא להישאר חייבת ולפתוח פה על הגברת ליהיא גרינר שסיפרה על שיטות ההרזיה הלא בריאות שנהגה לעשות. קורין התקילה את ליהיא בשאלות קשות בשידור חי, גרינר לא שתקה ואמרה לה שתתן לה לדבר והצופים נהנו מריב חתולות.

   פרויקט סכסוכים (מערכת וואלה! NEWS)
   שיטות לא שיטות. קורין וליהיא

   ואנחנו במקום הראשון ששמור איך לא לאביב גפן ואייל גולן. מצד אחד: אביב גפן מתראיין למגזין סופ"ש ואומר כי "מה שמפריד בינו למחמוד דרוויש זה ברית מילה ורני רהב". גולן, אחד שלא נשאר חייב מפרסם פוסט נוקב בו אמר שמבחינתו המקבילה של גפן היא חנין זועבי כי שניהם עוכרי ישראל, שונאי צה"ל והדבר שמבדיל ביניהם הוא הרווח שיש לאביב בשיניים. "אה כן, וששניהם גם מכוערים!"

   פרויקט סכסוכים (מערכת וואלה! NEWS)
   למי הם דומים? אביב ואייל