פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אז בר לא אהבה את הקשר של יאנה וציון? יוסף מגיבה

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו יאנה יוסף, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   אז בר לא אהבה את הקשר של יאנה וציון? יוסף מגיבה

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה - נכונה או לא? רכלו לנו בפייסבוק

   יאנה יוסף (רפי דלויה)
   לוהטת. יאנה יוסף (צילום: רפי דלויה)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   ציון ברוך, יאנה יוסף (רפי דלויה)
   אחראית על ההתרחקות? ציון ויאנה (צילום: רפי דלויה)

   הפעם, הגיעה לאוזניה של וואלה! סלבס השמועה כי בר רפאלי היא בכלל זו שאחראית הריחוק בינה לבין ציון ברוך, כי לא קיבלה בעין יפה את הקשר הטרי שלו עם יאנה יוסף אי שם בשנת 2013. אמת? שקר? יוסף במבט מאוכזב והתשובה: "יש לך את זה ביותר שנות ה-2000? שיהיה לכם יום טוב". זה אומר שכן? לא ברור כל כך.


   וואלה! סלבס לא מפרידה בין אנשים לעולם, רק מסכסכת.

   בר רפאלי (רפי דלויה)
   אהבה או לא אהבה? בר רפאלי (צילום: יח"צ)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   "יש לכם את זה ביותר שנות ה-2000?" אפשר לנסות ( צילום: יח"צ)