פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   זו הסיבה האמיתית לפרידה של עמרי וקסניה? צפו

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו עמרי בן נתן, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועת

   זו הסיבה האמיתית לפרידה של עמרי וקסניה? צפו

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה - נכונה או לא? רכלו לנו בפייסבוק

   עמרי בן נתן (יח"צ , עופר חן)
   רווק לוהט. עמרי בן נתן (צילום: עופר חן)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   בזמנים טובים יותר. עמרי בן נתן וקסניה טרנטול (צילום מסך)

   הפעם, הגיעה לאוזניה של וואלה! סלבס השמועה כי עמרי בן נתן וקסניה טרנטול נפרדו בשל רגשותיו העזים לאקסית שלו. נכון? בן נתן בתגובה המומה: "מה, מה, לאקסית שלי יש כבר שני ילדים!" ובהמשך להלם ולצחקוקים, הוסיף: "מי אמר לכם את השמועה הזאת?". לפעמים שמועה זו רק שמועה.


   וואלה! סלבס תפסה את בן הזוג שלה בוגד בה עם החתולה של השכנה, מיאו.

   עמרי בן נתן (יח"צ , אביב חופי, שוקה כהן)
   חם פה (צילום: אביב חופי)
   עמרי בן נתן (מגד גוזני)
   מי הבחורה שתכבוש את ליבו? בן נתן (צילום: מגד גונזי)