פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   סיבוב שני: האם אורנה דץ מתחתנת?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו אורנה דץ, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועת

   סיבוב שני: האם אורנה דץ מתחתנת?

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה - נכונה או לא? רכלו לנו בפייסבוק

   אורנה דץ (ניר פקין)
   כלה והילולה. אורנה דץ (צילום: ניר פקין)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   אורנה דץ (מערכת וואלה! NEWS , ענת מונסברג)
   מזמרת להנאתה (צילום: ענת מונסברג)

   הפעם, הגיעה לאוזניה של וואלה! סלבס השמועה כי אורנה דץ ממש לחוצה לקבל הצעת נישואים מבן זוגה הוותיק, אהרון רוזה. והתשובה: "לא, השמועה לא נכונה". ושו ב- "לא, ממש לא". אוקיי, אולי בעתיד. רק לא לשכוח לשלוח לוואלה! סלבס הזמנה, כן? עם פס חופשי לבופה.


   וואלה! סלבס מגיעה לחתונות, אוכלת שותה ורק בסוף אם נראה לה שמה צ'ק.

   אורנה דץ (מערכת וואלה! NEWS , ענת מונסברג)
   חתונה? פחות דץ ורוזה (צילום: ענת מונסברג)
   אורנה דץ (מערכת וואלה! NEWS , אור גפן)
   ליידי אין בלאק. אורנה דץ (צילום: אור גפן)