פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   איציק זוהר והחברה האיטלקייה נפרדו

   עוד זוג התווסף לסטטיסטיקה כשאיציק זוהר והחברה מארץ המגף החליטו שעם כל הכבוד לאהבה הגדולה שלהם – המרחק עושה את שלו והשניים נפרדו כידידים. וואלה! סלבס דופקת פסטה

   איציק זוהר (ניר פקין)
   בימים טובים יותר (צילום: ניר פקין)

   מרקורי בנסיגה? אם מסתכלים על גל הפרידות שפקד את הביצה בשבועות האחרונים, התשובה די ברורה – הוא בנסיגה מטורפת. אחרי הפרידה המתוקשרת של ג'ודי ניר מוזס וסילבן שלום (עליה קראתם כאן לראשונה) ואחרי הפרידה של מאיר אדוני ואשתו (שגם עליה, כמה מפתיע, קראתם כאן לראשונה), מגיעה עוד פרידה של זוג נוצץ בביצה.

   רוצים עוד רכילות?
   אמה של שלומית מלכה מודה לתומכים: "מרגש עד דמעות"
   חופשיה ומשוחררת: ג'ודי ניר מוזס מבלה בספרד

   מה דעתכם על הפרידה? רכלו לנו בפייסבוק

   איציק זוהר (אביב חופי)
   הצטרפו לסטטיסטיקה. (צילום: אביב חופי)

   הפעם, הגיע תורו של שחקן הכדורגל במיל' ואיש התקשורת, איציק זוהר, ובת הזוג האיטלקייה, לאורה. כזכור, לאורה עבדה במפעל הקוסמטיקה איתו עבד זוהר במסגרת מיזם הקוסמטיקה החדש שלו. השניים התאהבו ונפגשו לא מעט כששניהם מבלים על קו תל אביב – מילאנו ומפזרים את אהבתם לכל עבר.

   סקאזי יומולדת (ניר פקין)
   איך אומרים ביוש באיטלקית? (צילום: ניר פקין)

   אך כעת, כך מספרים מקורבים לזוהר, הם הבינו שהמרחק הרב ביניהם לא יכול לאפשר להם לנהל מערכת יחסים נורמלית, כך שהזוג המאושר החליט להיפרד כידידים. "היא עדיין נמצאת בארץ", סיפר חבר של איציק, "כך שהיחסים ביניהם לא נגמרו רע. הם פשוט שני אנשים בוגרים שהבינו שהקשר לא יכול להמשיך להתנהל בצורה כזו".

   וואלה! סלבס אוהב איטלקי. כלומר, אוכל איטלקי

   איציק זוהר (ניר פקין)
   אז ביוש