מרינה קבישר מגלה: הצילומים עם אייל הרגיזו את רוסלנה?

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו מרינה קבישר, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועת

מאור בן הרוש
13/08/2017
ניר פקין

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

מה דעתכם על השמועה - נכונה או לא? רכלו לנו בפייסבוק

מבית ביקיור לייזר

מהפכת טיפולי הפנים: בינה מלאכותית וטכנולוגיית RF במכשיר ביתי

מוגש מטעם בי קיור לייזר
מרינה קבישר. ניר פקין
היוש. מרינה קבישר(צילום: ניר פקין)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

מישהו מתעצבן מזה? קבישר ואייל גולן(צילום: ניר פקין)

הפעם, הגיעה לאוזניה של וואלה! סלבס השמועה כי מערכת היחסים בין מרינה קבישר לאייל גולן עצבנו מעט את האקסית רודינה. ולשאלת המראיין " האם זה נכון שבכל פעם שהצטלמת עם אייל גולן זה עצבן את רוסלנה"? השיבה מרינה: "לא נראה לי" ולחיזוק הטענה: "לא, ממש לא". אוקיי, לא כל שמועה חייבת להיות נכונה בחיים האלו. העיקר שהבהרנו את העניין.


וואלה! סלבס מעצבנת אנשים על בסיס יומי, אז מה?

גורג'ס. מרינה קבישר(צילום: מערכת וואלה! NEWS, אורית פניני)
לא מתרגשת בכזאת קלות. רוסלנה רודינה(צילום: מערכת וואלה! NEWS, מגד גוזני, דרור עינב)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully