פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מרינה קבישר מגלה: הצילומים עם אייל הרגיזו את רוסלנה?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו מרינה קבישר, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועת

   מרינה קבישר מגלה: הצילומים עם אייל הרגיזו את רוסלנה?

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה - נכונה או לא? רכלו לנו בפייסבוק

   מרינה קבישר (ניר פקין)
   היוש. מרינה קבישר ( צילום: ניר פקין)

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   מרינה קבישר (ניר פקין)
   מישהו מתעצבן מזה? קבישר ואייל גולן ( צילום: ניר פקין)

   הפעם, הגיעה לאוזניה של וואלה! סלבס השמועה כי מערכת היחסים בין מרינה קבישר לאייל גולן עצבנו מעט את האקסית רודינה. ולשאלת המראיין " האם זה נכון שבכל פעם שהצטלמת עם אייל גולן זה עצבן את רוסלנה"? השיבה מרינה: "לא נראה לי" ולחיזוק הטענה: "לא, ממש לא". אוקיי, לא כל שמועה חייבת להיות נכונה בחיים האלו. העיקר שהבהרנו את העניין.


   וואלה! סלבס מעצבנת אנשים על בסיס יומי, אז מה?

   עופר ניסים מסיבה (מערכת וואלה! NEWS , אורית פניני)
   גורג'ס. מרינה קבישר ( צילום: אורית פניני)
   רוסלנה רודינה (מערכת וואלה! NEWS , מגד גוזני, דרור עינב)
   לא מתרגשת בכזאת קלות. רוסלנה רודינה ( צילום: מגד גונזי)