פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ג'ני צ'רוואני מבלה עם הילדה בגן חיות

   המפורסמים שלכם אמנם נראים כמי שחיים חיי זוהר, אך כשזה נוגע לילדים שלהם – הם לא יכולים להגיד לא, גם אם זה אומר לצאת בשיא החום לסיבוב בספארי. וואלה! סלבס חיה רעה

   ג'ני צ'רוואני (רפי דלויה)
   אחרי הישרדות, הכל קטן עליה. ג'ני

   יום שישי הוא ללא ספק ה-יום לסידורים, בעיקר לאלו שעובדים כל השבוע וצריכים לנקות, לסדר, לקנות ולעשות סידורים שלא הספיקו לעשות במהלך כל השבוע. אם כל אלו לא מספיקים – תוסיפו לכך את העובדה שהימים הם ימי החופש הגדול, ומה קיבלתם? קרנבל אחד גדול.

   טילטיל (רפי דלויה)
   אבא כוכב. טילטיל

   אם חשבתם שכל הבלגן הזה פוסח על המפורסמים, שנהנים מחיים קלים יותר – אתם טועים, הנה, תראו את המפורסמים שהגיעו ביום שישי האחרון ובילו עם הילדים שלהם בגן החיות, וכל זאת תחת השמש היוקדת של חום יולי-אוגוסט. נשמע סיוט? תלוי את מי אתם שואלים. בכל זאת, לא בכל יום הילדים זוכים לפגוש את יובל המבולבל.

   חני נחמיאס (רפי דלויה)
   באה לפרגן. חני

   ביום שישי האחרון התקיימה הפרמיירה של הסרט החדש, "מבצע ביצה". מאחר והסרט צולם ברובו בספארי, חשבו המפיקים שיהיה זה נחמד שגם הפרמיירה תערך שם, כך שאל גן החיות הגיעו לא מעט מפורסמים שזכו לצפות בסרט ראשונים, לסלפי עם כוכבי הסרט ואפילו לקבל סיור חינם בספארי. ברור שבלי להאכיל את החיות.

   אבי גרייניק (רפי דלויה)
   איך עושה אריה? אבי

   אז מי הגיע לצפות? היו שם כוכבי הסרט: יובל המבולבל, הדוד חיים, טל מוסרי, דנה אברהם- סמו, אסף אשתר, טילטיל ומאי ז'פקו. בין המפרגנים היה ניתן לראות את חני נחמיאס, יובל המבולבל, ג'ני צ'רוואני, דני רופ, הדר לוי ועדי כהן.

   וואלה! סלבס הולכת לספארי רק כשהיא רעבה וצריכה לגנוב חציר

   טל מוסרי (רפי דלויה)
   יש לו יש לו. אסף וטל
   דני רופ (רפי דלויה)
   לא יכולת לסדר קצת רוחות? דני
   הדר לוי (רפי דלויה)
   יש לך בדיחה על חיות? הדר
   מירב מילר (רפי דלויה)
   והרי החדשות: חם! מירב
   עדי כהן (רפי דלויה)
   מה עם איזה שיר על חיות? עדי
   טל מוסרי, הדוד חיים (רפי דלויה)
   כוכבי ההצגה