פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חם לכם? אנה ארונוב נרטבת גם בקבוצות

   זה רק נראה נוצץ, כי הכוכבים הם כמו כולנו - גם אם הם יודעים להשתמש בפילטר אינסטגרם מחמיא. והפעם: מיקי בוגנים טובל, ניבר מדר מטביעה ועברי לידר מזיע עם הקהל הרחב. וואלה! סלבס עממית

   חם לכם? אנה ארונוב נרטבת גם בקבוצות

   לא תאמינו, אבל יהודה ושלומית קונים במכולת. בר עומדת בתור להיבדק על ידי מאבטח בקניון ואייל - גם הוא צריך לעבוד על המכשירים בחדר הכושר להשוויץ בשרירים. למרות התדמית הזוהרת, העובדה שהם מסובבים ראשים או מוזמנים לאירועים בחברת היפים, האמיצים והעשירים - כוכבי ביצת הבידור הם ממש כמו כולנו, פשוטי העם.

   לכן, וואלה! סלבס אוספת עבורכם מקבץ שבועי של תמונות אינסטגרם עדכניות, ערוכות וחתוכות על ידי הכוכבים הישראלים, שמוכיחות אחת ולתמיד שגם אדם מפורסם הוא הכי אחי(כם). הרי זה רק נראה נוצץ.


   גם לוואלה! סלבס יש אינסטוש. תנו לה ב#לייק

   רק נראה נוצץ (עיבוד תמונה)
   רק נראה נוצץ (עיבוד תמונה)

   החיים לא פיירים? כדי להעביר את סוף השבוע השרבי בתוך מים נעימים כנראה שתצטרכו להגיע למערות ראש הנקרה או משהו, בעוד שהזמרת ריטה אורה... היא פשוט תמצא אתר טבעי עם בריכות זכות שבהן תוכל לטבול בפרטיות, רגע אחרי שהמשרתים התקינו עבורה מדרגות כדי שתוכלו לשכשך בנעימים. #תנאי_שדה

   רק נראה נוצץ (עיבוד תמונה)

   רגע לפני יום האהבה הדביק, המנענעת הלאומית אנה ארונוב מצאה דרך לחלוק את הרגשות שלה עם החברים אליהם היא רוחשת רגשי חיבה: בילוי רטוב. בקבוצה. שצולמה לתמונה שמזכירה יותר #אורגיה של דולפינים מאשר עוד יום בבגד ים.

   רק נראה נוצץ (עיבוד תמונה)

   זוגיות? זה לא כואב, זה אוהב לפחות כמו המבט החודר של ישראל אטיאס לאשתו הפוטוגנית נעמי בעת #שכשוך_נעים - בתמונה מעוררת קריאות התפעלות, שנראית כאילו נלקחה היישר מפוסטר שהייתם תולים על הקיר בניינטיז.

   רק נראה נוצץ (עיבוד תמונה)

   מיקי בוגנים הוא אשף שיער ואיפור מן המעלה הראשונה, אבל החום שנפלט יחד עם אדי הבלונד ומכשירי ייבוש השיער לא נותנים לו מנוח גם בעת נופש מדהוז. כך שגם שכבר קפץ לטבילה מרעננת #ושכולם_יקפצו, המחשבות הטורדניות על עוד קעקוע מלבב או הגוון הנכון לעור הפנים בסתיו הקרוב לא מניחות.

   רק נראה נוצץ (עיבוד תמונה)

   מזל טוב חמוד, זאת אני ניבר מדר - דוגמנית שהיא בשר מבשרך - שממש אוהבת אותך אך היצר למעשי הקונדס שלה בזמן שאתה שוחה בבריכה, גובר על חיבתה כלפיך. #חתול_תעלול

   רק נראה נוצץ (עיבוד תמונה)

   בפינת הביזאר: עברי לידר לא באמת הצטלם עם בובת קרטון של #ד"ר_שקשוקה בעת עוד טיול של יום שבת בשדרה תל אביב, נכון? כי אם התשובה חיובית, הגיהנום קפא וחזירים מעופפים בשמיים.