פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   נדב בורנשטיין: "אלך עם הראל סקעת לשרוף צמיגים מול בית רוה"מ"

   הוא אב לשתי בנות מתוקות, אותן הוא מגדל עם בעלו – לו הציע נישואים בצורה די מוזרה ולא רומנטית, אבל היי, הם ביחד כבר 11 שנים. בנוסף, הוא מטפח קריירה טלוויזיוניות מצליחה ויש לו הרבה מה לומר לממשלה ובעיקר לאמיר אוחנה – נדב בורנשטיין בראיון נוקב. וואלה! סלבס מב

   נדב בורנשטיין: "אלך עם הראל סקעת לשרוף צמיגים מול בית רוה"מ"

   הוא החל את דרכו כעיתונאי, אך מהר מאוד עבר לפרונט כאחד המגישים היותר מסוקסים בעל קול הבס שגורם לכולכם לרטוט. אבל אתן יכולות (או יותר נכון, יכולים) להירגע, כי נדב בורנשטיין תפוס חזק כבר למעלה מעשור. אה כן, והוא גם נישא לא מזמן לבעלו, כפיר, איתו הוא מגדל שתי בנות מתוקות, אופק ועופר.

   מה דעתכם על הריאיון? רכלו לנו בפייסבוק

   נדב בורנשטיין (ראובן קסטרו)
   כועס על הממשלה. נדב (צילום: ראובן קסטרו)

   בטיימינג מושלם – רגע אחרי שהנחה את הפגנת הענק נגד החלטת הממשלה שלא לאפשר לזוגות חד מיניים לאמץ ילדים ורגע אחרי שעלתה לאוויר העונה השנייה של תכניתו, "הכי טעים בעולם" בקשת, התיישב בורנשטיין לראיון אישי, ונראה שיש לו לא בטן מלאה על הממשלה בישראל. "אני מרגיש מושפל", הוא אומר.

   נדב בורנשטיין (ראובן קסטרו)
   הולך לשרוף צמיגים

   אבל בורנשטיין לא מדבר רק על היחס המשפיל שהוא וקהילת הלהט"ב מקבלים מהמדינה – בראיון לאדם סרור, מדבר המגיש המסוקס גם על האושר הגדול בלגדל שתי תאומות מתוקות, אותן הביאו בהליך פונדקאות (שעלה מאות אלפי שקלים, ושוב תודה לממשלת ישראל) ועל הדרך בה הציע נישואים לבן זוגו, לא תאמינו איך!

   נדב בורנשטיין (ראובן קסטרו)
   המדינה לא אוהבת את התאומות שלי
   נדב בורנשטיין (ראובן קסטרו)
   אמיר אוחנה הוא פסאדה!