פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ג'סטין ביבר יפרוש מעולם המוזיקה, כדי להתקרב לאלוהים?

   שלל השמועות על הזמר השובב שביטל את המשך סיבוב ההופעות שלו בגלל "הארה רוחנית" ובילוי מתמיד עם הכומר החביב עליו, מתחזקות - כך שכעת מלחששים שהמשך הקריירה המוזיקלית של ג'סטין ביבר בסיכון. וואלה! סלבס מטיפה

   ג'סטין ביבר יפרוש מעולם המוזיקה, כדי להתקרב לאלוהים?
   (אינסטגרם)

   פעם הוא נחשב לאליל בנות ואז לשובבון נחמד קצת פחות, כזה ששובר לבבות או יורק על המעריצות. אבל כעת, על פי השמועות, נדמה שהפופסטאר ג'סטין ביבר החליט "לחזור לדרך הישר" - כלומר, להתחזק, להתקרב להוא שם למעלה או פשוט להתחבר לצד הרוחני שלו, כי מקורביו מספרים שהוא קיבל לאחרונה כמה החלטות שמעידות שבקרוב יפרוש מעולם המוזיקה, מה שעשוי להשפיע עליו לצמיתות. אללי!


   עוד סיפורים אלוהיים:
   ג'סטין ביבר נתן למעריץ אגרוף באף וגרם לו לדמם
   החזה של ריהאנה יוצא מכלל שליטה

   רכלו על התקרבותו של ביבר לדת גם בפייסבוק

   ג'סטין ביבר (splash)
   בקרוב פרח כמורה? ג'סטין ביבר (ספלאש)

   ביבר, הודיע לאחרונה על ביטול מאכזב של 14 הופעות שנותרו לו בארצות הברית, כחלק מסיבוב ההופעות שנחת בין השאר גם בתל אביב בחודש מאי האחרון. בעוד שהפקת המופע של ג'סטין הודיעה כי הביטול נבע מנסיבות בלתי צפויות, יש כאלה שמאשימים את מי שעומד בראש כנסיית "הילסונג", הכומר קארל לנץ, בכך שהזמיר חווה "הארה רוחנית" שמטילה את כל המשך הקריירה שלו בספק.

   ג'סטין ביבר, קארל לנץ (ספלאש)
   לא נראה דתי במיוחד. ביבר עם הכומר הצמוד, קארל לנץ (Splashnews)

   על פי הדיווחים בהוליווד, ביבר לא שמע מאיש הדת שאיתו הוא מבלה שעות ארוכות מזמנו הפנוי בלוס אנג'לס, שעליו להפסיק לתפקד כזמר - אלא להיפך. השיחות הבלתי פוסקות בין השניים שמבלים כל הזמו יחד, עסקו בחייו כזמר ואמן פעיל.

   עם זאת, בגלל שעל פי הרכלנים בקרוב ישתחל לתפקיד "הסמל" של אותה כנסייה (כמו טום קרוז לכת הסיינטולוגיה או מדונה למרכז הקבלה), הכומר לנץ מדרבן את הפופסטאר לקבל "החלטות בנוגע לשינוי חייו" כשהוא מסתמך על הדת הנוצרית ולמצוא דרך חדשה, באמצעות "מסע רוחני שהוא עובר". או שפשוט יפסיק לחפש תשומת לב בכל הדרכים הלא נכונות, לא, ביבר?


   וואלה! סלבס מאמינה בשלושת היסודות מהם מורכב עולם התזונה שלה: גלידה, פיצה וטחינה גולמית.

   ג'סטין ביבר בהופעה בפארק הירקון (נמרוד סונדרס)
   אלוה, שמור נא עלינו. ביבר בישראל (צילום: נמרוד סונדרס)
   ג'סטין ביבר (GettyImages)
   ג'יזס, זה לא לבוש יאה לכנסייה (GettyImages)
   ג'סטין ביבר (GettyImages)
   זה קצת יותר גיהנום סטייל. ג'סטין ביבר (GettyImages)