אימרי זיו מנהל זוגיות סודית מעבר לים?

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו אימרי זיו, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

קים וייס
25/07/2017
יח"צ - חד פעמי

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

מה דעתכם על השמועה - נכונה או לא? רכלו לנו בפייסבוק

עוד בוואלה!

בעקבות ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאב: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
אימרי זיו. אלירן אביטל, אלעד גוטמן,
היוש. אימרי זיו(צילום: אלירן אביטל, אלעד גוטמן)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

זוגיות מעבר לים? זיו(צילום: רפי דלויה)

הפעם, הגיעה לאוזניה של וואלה! סלבס השמועה כי אימרי זיו, הזמר הלוהט, מנהל זוגיות חשאית מעבר לים. לאחר שחשב קצרות, היה המום, בלע את הרוק, ענה זיו: "לא, האמת שלא". אך הכתבת הנחושה חידדה את זכרונה והודה זיו שאכן היה משהו בעבר, רק שכרגע זה ממש לא רלוונטי.


וואלה! סלבס מנהלת זוגיות מעבר לים עם פסטה ברוטב שמנת מאיטליה. יאמי.

הורס. זיו(צילום: ניר פקין)
בקיצור. רווק. אימרי זיו(צילום: לנס הפקות)
  • אימרי זיו

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully