פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   עירום? ככה רוסלנה, אושרי ודנה מתמודדים עם החום

   זה רק נראה נוצץ, כי הכוכבים הם כמו כולנו - גם אם הם יודעים להשתמש בפילטר אינסטגרם מחמיא. והפעם: גם קרדשיאן, פרידר, רודינה ואחרים סובלים, מזיעים, מתפשטים ומשכשכים כשמאוד, מאוד, מאוד חם להם. וואלה! סלבס עממית

   עירום? ככה רוסלנה, אושרי ודנה מתמודדים עם החום
   אושרי כהן מפזם מול הים (אינסטגרם)

   לא תאמינו, אבל יהודה ושלומית קונים במכולת. בר עומדת בתור להיבדק על ידי מאבטח בקניון ואייל - גם הוא צריך לעבוד על המכשירים בחדר הכושר להשוויץ בשרירים. למרות התדמית הזוהרת, העובדה שהם מסובבים ראשים או מוזמנים לאירועים בחברת היפים, האמיצים והעשירים - כוכבי ביצת הבידור הם ממש כמו כולנו, פשוטי העם.

   לכן, וואלה! סלבס אוספת עבורכם מקבץ שבועי של תמונות אינסטגרם עדכניות, ערוכות וחתוכות על ידי הכוכבים הישראלים, שמוכיחות אחת ולתמיד שגם אדם מפורסם הוא הכי אחי(כם). הרי זה רק נראה נוצץ.


   גם לוואלה! סלבס יש אינסטוש. תנו לה ב#לייק

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   אם פעם האינדיאנים היו רוקדים לגשם שיבוא והצליינים היו נושאים תפילה להוא ששולט על הכל שרק יטפטף עליהם מדי פעם - אושרי כהן מצא דרך חדשה להביא לירידה בטמפרטורות. שיר חביב, אותו הצ'ארמר מבצע בקולו הערב כשהוא נטול חולצה, על רקע נוף פסטורלי, של מפרץ כלשהו. אנשי להקת #הגבעטרון, אל תטרחו, כנראה שפחות עבד לו.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   הגוף זועק למזגן? #הלסת_נשמטה מרוב לחות? השיער התקרזל מעצמו? הליכה של דקה וחצי ברחוב הופכת לחלום בלהות תחת השמש היוקדת? גם דל דנה פרידר, שאם כבר חום, אז לפחות מעבירה אותו בחופשת ביקיני לוהטת מעבר לים. ישראלים, טוסו אליה בהמוניכם.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   למרות שהחודש העברי הבא עוד רחוק, יש כאלה שהשרב גרם להם להקדים את פרצופי ט' באב שלהם. רוסלנה רודינה, ברור שכולם נוטפים עכשיו (זה מה שבטוח), אבל העובדה שאת מפרגנת לעולם בתמונת ביקיני מינימלי (בפנים חתומות) גורמת לאנשים להעלות חיוך סמוק, #יפה_שלנו.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   מי אמר שגם במתחם סגור - כולל צל ומשקאות על חשבון הבית - נעים מאוד? הטופ מודל ג'יג'י חדיד לא מסוגלת אפילו לחשוב על הכפתורים כשהם סגורים בחולצת העור (הסינתטי?) שהיא חלק ממראה ה#גרושה_הנובורישית שהיא מקדמת. מזל שלא שכחה ללבוש את החזייה. או משהו.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   יש אחות של הקרדשיאנ'ז שמצאה דרך אחרת להצטנן, אך אינה כוללת עירום. שוקינג? כי קלואי קרדשיאן, שבתקופה האחרונה מאוד שמחה שכבר אי אפשר לקרוא לה "#האחות_השמנה" במשפחה (היא אמרה!), מסתובבת בחיק הטבע כשהיא צמודה ל... מקרר גלידות. גם כן דרך להתקרר.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   בפינת הביזאר: קאלום בסט, הדושבאג הכי לוהט שאתם עוד לא מכירים מריאליטי השידוכים של ערוץ !E, מאוד שמח להישאר רק ב#עור_שבו_הוא_חי. בגדים? כשאתה נראה ככה אין צורך.