פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בת חן סבג על הזוגיות עם אורנה בנאי: "אני מבסוטה"

   אחרי שוואלה! סלבס הייתה הראשונה לספר לכם על הזוגיות של אורנה בנאי ובת חן סבג, עכשיו היא מביאה לכם תגובה ראשונה של הכוכבת הלוהטת שנראית מאושרת מתמיד. וואלה! סלבס מטומטמת

   בת חן סבג על הזוגיות עם אורנה בנאי: "אני מבסוטה"
   (צילום: ניר פקין)

   זוכרים איך לפני מספר שבועות געשה ביצה שלמה בניסיון להבין מי בת הזוג החדשה של אורנה בנאי לאחר פרסום הידיעה במדור של ליאורה? ואיך בשבוע שעבר וואלה! סלבס חשפה בפניכם שבת הזוג המאושרת של אותה בנאי היא לא אחרת מאשר כוכבת "מטומטמת", בת חן סבג? יופי, כי אחרי החשיפה שהשאירה לא מעט לסתות שמוטות, עכשיו מגיעה התגובה הראשונה של סבג.

   רוצים עוד רכילות?
   מעושר! עפר שכטר צוחק כל הדרך אל הבנק
   משפחה אקספרס: מיקי גבע ואשתו מצפים לילד ראשון

   מה דעתכם על הזוג החדש? רכלו לנו בפייסבוק

   בת חן סבג (ניר פקין)
   אז מה את אומרת? בת חן

   וואלה! סלבס תפסה את גברת "מטומטמת" במהלך פגישת עבודה בשוק הפשפשים עם במאי הסדרה שלה, שי קפון, ומיד קפצה על ההזדמנות לברך אותה על הזוגיות החדשה. סבג, שבתחילה לא הבינה מה רוצים ממנה, ביקשה מהצלם להזדהות ולהסביר לה מה הוא עושה. לאחר שהבינה כי מדובר בצלם פפראצי, הסבירה לו בת חן כי הם בפגישת עבודה וביקשה ממנו להניח לה.

   בת חן סבג (ניר פקין)
   אורנה מספרת לך בדיחות?

   למזלכם, צלם הפפראצי לא ויתר בקלות, לחץ מעט וביקש לדעת מה יש לה להגיד על הזוגיות החדשה שלה ושל הבנאי. בתגובה, השיבה לו השחקנית ההורסת כי היא "מאוד מבסוטה". כשהתעקש לדעת אם היא שמחה, השיבה לו סבג בחיוב וביקשה שיניח להם להמשיך לעבוד. ברור שהוא הניח.

   וואלה! סלבס מעולם לא מגיבה על מערכות היחסים שלה. סתם כי מעולם לא היו לה

   בת חן סבג (ניר פקין)
   יו, אורנה תהרוג אותי שדיברתי
   בת חן סבג (ניר פקין)
   רגע, זה צלם?
   בת חן סבג (ניר פקין)
   בחייאת רבאק! שחרר