פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   סנדרה רינגלר: "לשרה נתניהו אין חוש סטייל"

   כולכם זוכרים אותה מימי "מהפך" כשעוד הייתה סטייליסטית אנונימית, אך מהר מאוד הפכה לאחת הנשים העסוקות בעולם האופנה, כך שהדרך לבית ראש הממשלה הייתה די מתבקשת – סנדרה רינגלר מדברת על כל מה שבאמת מעניין. וואלה! סלבס מבייצת

   סנדרה רינגלר: "לשרה נתניהו אין חוש סטייל"

   היא פרצה לחייכם בתור זו שעושה מהפך, ולאט לאט מיצבה את מעמדה כאחת הסטייליסטיות המוכרות בישראל עד שהגיעה להיות זו שלוחשת באוזנה של אשת ראש הממשלה ואף אחראית למהפך האישי שלה. כן, סנדרה רינגלר היא ללא ספק האישה שכולכם רוצים להיות חברים שלה, בכל זאת, היא גם החברה הכי טובה של בר רפאלי.

   מה דעתכם על הריאיון? רכלו לנו בפייסבוק

   סנדרה רינגלר (ניב אהרונסון)
   החברה הכי טובה. סנדרה (צילום: ניב אהרונסון)

   בריאיון מיוחד, רגע אחרי שהלבישה את הגברת הראשונה לביקור ההיסטורי של נשיא ארצות הברית בישראל, רינגלר מתיישבת לריאיון נוקב, בו היא מדברת על הדרך הארוכה שעשתה מימי מהפך ועד ימי בית ראש הממשלה, על הקריירה המשגשגת וכמובן, על השילוב בין קריירה ומשפחה.

   סנדרה רינגלר מגיעה להביצה (ניב אהרונסון)
   עם החיקוי בארץ

   בהמשך הריאיון, משתפת הסטייליסטית הבלונדינית, שלאחרונה גם עיצבה תכשיטים עבור חברת "אימפרס" בפרטים מתוך בית ראש הממשלה, מספרת עד כמה שרה נתניהו שותפה לבחירות האופנתיות שלה, על המהפך שעברה הגברת הראשונה וכמובן, גם על העובדה שהן הפכו לחברות טובות שחולקות סודות.

   סנדרה רינגלר (ניב אהרונסון)
   עם המראיין אדם סרור
   סנדרה רינגלר (צילום מסך , אינסטגראם)
   BFF. סנדרה ושרה

   אך לא רק, כי רינגלר מדברת גם על החברה השנייה שלה, בר רפאלי, ועל החיים לצד אחד השפים העסוקים במדינה שאפילו עמד ובישל למר טראמפ ואשתו מלאניה. לסיום, היא חושפת בפני אדם סרור, את מי הייתה חולמת להלביש.

   סנדרה רינגלר (צילום מסך , אינסטגראם)
   אחוות הבלונד. סנדרה ובר