פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   תמונת איבר המין של סקוט דיסיק דלפה לרשת?

   נראה שסקוט דיסיק, הכבשה הכי שחורה במשפחה הכי טראשית על המסך, לא מפסיק לייצר כותרות שערורייתיות. הפעם, נדמה שתמונות של איבר המין של כוכב משפחת קרדשיאן דלפו לרשת. וואלה! סלבס מציצה

   סקוט דיסיק (GettyImages)
   תראה משהו... סקוט דיסיק (צילום: getty)

   עלילות סקוט דיסיק בעיר הגדולה לא מפסיקות לייצר כותרות, ואיך לומר – הן לא ממש חיוביות. רגע אחרי שיצאה עם בלה ת'ורן, שמצידה הבינה שזה לא ממש עובד ביניהם וכי סקוט הוא לא הבחור הנכון עבורה, ואחרי שמיסטר דיסיק כבר עבר הלאה, מבלי לאותת, לבחורה הבאה, מגיעות עכשיו תמונות עירום של הבחור ההולל, או כך לפחות טוענים אתרים מעבר לים.


   רוצים עוד רכילות?
   יהודה לוי ושלומית מלכה - קליפ החתונה שלא ראיתם
   החברים מברכים את יהודה ושלומית בחתונה

   מה דעתכם על ההתנהגות של סקוט? רכלו לנו בפייסבוק

   סקוט דיסיק (צילום מסך , טוויטר)
   רואים משהו, לא? חבל (טוויטר)

   דיסיק, שידוע במעשים השובבים שלו, כנראה הרחיק קצת לכת ושכח שהוא איש מפורסם, כך שעל פי אתרי הרכילות – החליט האקס של קורטני קרדשיאן, לשלוח תמונות של איבר המין שלו לבנות לוהטות במטרה לגרום להן לבוא ללילה שכולו הנאות. כי העובדה שאתה סקוט דיסיק כבר לא עובדת על הבנות?

   סקוט דיסיק (ספלאש)
   משתולל. סקוט וחברה

   לצערו של הדיסיק (או לשמחתו), התמונות עשו את דרכן אל הידיים הלא נכונות, כך שבימים האחרונים, התמונה הלוהטת מסתובבת ברשתות החברתיות ובאתרים שמרשים לעצמם לפרסם את התמונה הפורנוגרפית.

   זו אינה הפעם הראשונה ששמו של סקוט עולה לכותרות בהקשר שלילי, רק לאחרונה הוא סיפר על ההתמכרות שלו לאלכוהול וסקס, זאת במקביל לניסיונות שלו לחזור לקרדשיאן שלו.


   וואלה! סלבס עדיין מחכה לתמונות עירום של דובי גל.

   סקוט דיסיק (ספלאש)
   לא נרגע לרגע. דיסיק
   סקוט דיסיק (צילום מסך , טוויטר)
   אופסי. סקוט דיסיק דולך (טוויטר)