פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   עסיסי: שיר אלמליח מעמיסה במסעדה

   אז לא, היא לא יוצאת עם גבר חדש - אבל היי, עכשיו אתם יודעים שדוגמניות באמת אוכלות. אחרת איך תסבירו את העובדה ששיר אלמליח ישבה עם מושיק גלאמין במסעדת דגים שווה? וואלה! סלבס תוקעת

   שיר אלמליח (ניר פקין)
   שיט! יש פה צלם. שיראלמליח

   מכירים את הקלישאה שדוגמניות לא באמת אוכלות? מכירים את זה שאותן דוגמניות מנסות להוכיח לעולם כולו שלא רק שהן אוכלות – הן גם בולסות אוכל משמין להנאתן?

   הנה, תראו את הגברת שיר אלמליח, שנחשבת לאחת הדוגמניות היותר עסוקות ורזות בתעשיית הבידור, כזו שאת רוב הקריירה שלה בנתה בעיקר מתמונות שלה בבגדי ים והלבשה תחתונה, שהחליטה להילחם בכל הסטיגמות וישבה לארוחת שחיתות עם לא אחר מאשר מושיק גלאמין.


   רכלו על שיר אלמליח אוכלת בפייסבוק

   שיר אלמליח (ניר פקין)
   תנסה להתעלם

   אז לא, הוא לא מתכוון לשפץ לה את הבית החדש אליו עברה, אבל היי, מי יכול להגיד לא לאיזה סטייק טעים שמגיע לצד חומוס, צ'יפס, סלט ולאפה? אלמליח וגלאמין הגיעו בשבוע שעבר לסניף של "בני הדייג", שם ישבו שעה ארוכה ושוחחו על החיים ועל עניינים ברומו של עולם (אלרואי, מי?), בזמן שהם מנשנשים להם סלטים ושאר מטעמים.

   שיר אלמליח (ניר פקין)
   תעשי לו וודג'

   למרות שבמהלך הארוחה גלאמין ואלמליח ניסו להתעלם מצלם הפפראצי שהגיע למקום – כשיצאו מהמקום, הם כבר חייכו אל הצלם בתקווה שימחק את התמונות שהם בולסים. אה כן, ובקבוק המים שאתם אוחזים לא ממש עובד על וואלה! סלבס, היא ראתה את כמויות הסלטים שזללתם.


   וואלה! סלבס חולמת להיות זבוב בשולחן של מושיק ושיר, סתם בשביל לזלול בכיף.

   שיר אלמליח (ניר פקין)
   יש קיסם?
   שיר אלמליח (ניר פקין)
   מאמי, את עדה שאכלתי הכל, טוב?!
   שיר אלמליח (ניר פקין)
   המים זה בשביל להוריד את האוכל!
   שיר אלמליח (ניר פקין)
   אז ביוש. אלמליח וגלאמין