פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שומר הראש: גל גדות ובעלה צמודים בניו יורק

   וונדר וומן הישראלית, שעסוקה בשבועות האחרונים בקידום הלהיט ההוליוודי שעומד לשרוף את מסכי הקולנוע - הגיעה לסיבוב יח"צ בעיר הגדולה. ומי תמיד מתועד שני צעדים מאחורי גל גדות? בעלה האוהב והמגונן, כמובן. וואלה! סלבס גיבורת על

   גל גדות, ירון ורסנו (ספלאש)
   סופרסטאר. גל גדות חותמת למעריצים

   כל הסצנות צולמו, התוצאה נערכה והקידום המאסיבי החל - זה באמת קורה: גל גדות מראש העין (במקור!) היא כוכבת של סרט הוליוודי עתיר תקציב, בתפקיד ראשי של גיבורת על אמריקאית, כזה שיהפוך את הישראלית היפה לשם מוכר בכל בית בעולם. אבל רגע לפני שתוכלו לבחון אותה על המסך בתפקיד "וונדר וומן" - הגיע הזמן ליחסי ציבור, ראיונות, חתימות למעריצים וסיבוב שטיחים אדומים ברחבי הגלובוס, כך שכולם רוצים פיסה מגדות, או לפחות תמונה למזכרת.

   ומי נמצא ליד הישראלית המפורסמת ביותר בעולם? כמובן שבעלה האוהב, ירון ורסנו, שמגונן, עוזר ומתפקד כסוג-של-שומר-ראש, כולל ההטבות. קריצה.


   עוד וונדר רכילות:
   אחרי ההיריון: גל גדות מציגה מחשוף לוהט
   הון, שלטון: הלבס מבלים בחתונת המיליונים

   רכלו על גל גדות וירון ורסנו בניו יורק בפייסבוק

   גל גדות, ירון ורסנו (ספלאש)
   יד ביד. גדות עם ירון ורסנו בניו יורק

   גדות אינטרנשיונל, שלפני ימים ספורים נאלצה להבריז מאירוע מעריצי "וונדר וומן" בהשתתפותה בגלל בעיות בריאותיות (גב תפוס זה לא צחוק!), לא מתכוונת לאכזב את מיליוני המעריצים שמצפים לראות אותה בשלל תכניות בוקר, טוק-שואוז ותמונות פפראצי מלהיבות, כמובן.

   לכן כנראה, כעת, כשנחתה בניו יורק, בעלה מאז שנת 2008 מלווה אותה בכל צעד ושעל שהיא עושה. הנה ורסנו מפציע לצדה מחוץ למלון, צמוד על המדרכה או צעד מאחורי גל אהובתו בין התחייבויות העבודה שלה, כשהיא מחליפה בין שלל אאוטפיטים שונים, שכוללים נעליים שטוחות ושמלות קלילות בגוונים זורחים כיאה לעונת האביב.


   וואלה! סלבס רק שאלה: מי זה מארק קפוטו, שמופיע על צד הטלפון של ירון. הנהג שלהם?

   גל גדות, ירון ורסנו (ספלאש)
   מי אתה מארק קפוטו, בר המזל על צד הטלפון?
   גל גדות, ירון ורסנו (ספלאש)
   גם בשמלה כחולה. גדות עם בעלה מאחוריה
   גל גדות, ירון ורסנו (ספלאש)
   היוש בגווני אפרסק. גל גדות