פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "ככה המדינה שלנו נראית?" ניקול ראידמן מזועזעת

   האישה חסרת המעצורים, ניקול ראידמן, שוב פורצת גבולות כשהיא נכנסת לבית ראש הממשלה ונותנת הצצה בדף האינסטגרם שלה למטבחם של בנימין נתניהו והאישה הראשונה. זהירות, תמונות קשות. וואלה! סלבס שיפוצניקית

   "ככה המדינה שלנו נראית?" ניקול ראידמן מזועזעת

   ישנה תחושה רווחת כי ביתם של נשיאים וראשי ממשלות אמורים להיות מפוארים, מרוהטים בעבודות יוקרתיות ובעלי מטבחים עם שיש לבן מנצנץ. בכל זאת, המבנה המכובד אמור לארח את האנשים החשובים בעולם ומן הראוי שהוא יראה טוב, לא? אז כולכם הייתם בטוחים כי השף של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, עובד בתנאים של חמישה כוכבים ומעלה, אז חשבתם. אלא שאז, הגיעה הגברת ניקול ראידמן לסיור פרטי ראשון מסוגו בחדר המדובר, והפכה את היוצרות.

   לעוד רכילות מהביצה:
   תאלין אבו חנא הורסת בשמלת כלה
   זה היה מהר: אייל גולן מציג בחורה חדשה

   מה אתם אומרים על מטבחו של ראש הממשלה? רכלו בפייס

   ניקול ראידמן (ניר פקין)
   פותחת את הדלת לכל המצקצקים. ניקול ראידמן ( צילום:ניר פקין)

   ראידמן החליטה לעשות סיור מפורט לכל עוקביה ברשתות החברתיות ונכנסה בשקט בשקט למטבח במעון ראש הממשלה. האישה והקוטור הציגה את העובש, הרטיבות, הקירות השבורים ושלל בעיות אינסטלציה כאלו ואחרות וקראה בקול: "אני ראיתי הרבה מטבחים בחיי, כזה עוד לא ראיתי".


   בהמשך לימים העמוסים שעברה ראידמן בהלבשתה של הגברת שרה נתניהו, בפריטים המובחרים מחנותה בכיכר המדינה - המשיכה המעושרת בסיבוב לשולחן האוכל בו סעדו השבוע נשיא ארצות הברית דונאלד טראמפ, והאישה הראשונה, מלאניה טראמפ, כשרכנה בשוק לצלם את רגלי השולחן השבורות ואמרה: "ככה נראית המדינה שלנו?"

   ניקול ראידמן (אביב חופי)
   דוגמא לקוטור. ניקול ראידמן

   אבל כולכם יכולים להירגע עם הרחמים, כי כפי שפורסם, לאחרונה אושרה תכנית במסגרתה יוקם מתחם המשלב בין משרד ראש הממשלה והמעון הרשמי שמגיע לסכום לא מבוטל של כ-650 מיליון שקלים. אם לא די בכך, יש לזכור כי הגברת ראידמן לא עשתה סיור בבית המפואר שיש לזוג נתניהו בקיסריה, שם, סביר להניח - המטבח לא מתקלף.


   וואלה! סלבס עובדת במטבח רק עם שש להבות ומעלה, טריקה שקטה, ומדיח נסתר.

   שרה נתניהו בשמלת אליאן סטולרו בעת ביקור הנשיא טראמפ בארץ, 22 מאי 2017 (אתר רשמי)
   אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו (צילום: מיכל רשף)

   שרה נתניהו בלוק מחנותה של ניקול ראידמן

   ארוחת הערב במעון ראש הממשלה, שירי מימון ונשיא ארצות הברית (לשכת העיתונות הממשלתית)
   מהזווית הזו השולחן נראה פיקס. הזוג נתניהו, נשיא ארה"ב והאישה הראשונה והזמרת שירי מימון