פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "נשארו רק תמונות וזיכרונות": המפורסמים מתייחדים עם הנופלים

   יחד עם כל עם ישראל - ביום הזיכרון לחיילים הנופלים ונפגעי הטרור, אנשי תעשיית הבידור מביעים ברשתות החברתיות את תחושתיהם הקשות ומחזקים את משפחות הנופלים

   מוקי: "לזכר הנופלים שלא זכינו להכיר"

   כבכל שנה, מפורסמי ישראלי מתייחדים עם זכר הנופלים והמשפחות השכולות, וכותבים את אשר על לבם ביום העצוב הזה ברשתות החברתיות. האמן מוקי שידוע כבעל דעות מוצקות מאוד ברמה הפוליטית והמדינית כותב: "לזכר 23,544 נופלים שלא זכינו להכיר". הדוגמנית יעל גולדמן פפר, משתפת בסיפור אישי על שני טייסים שלמדו איתה בבית הספר שבקרית אונו וכותבת: "החתיכים שכולנו הערצנו, הילדים המושלמים".


   שתפו בסיפורכם האישי בדף הפייסבוק של וואלה! סלבס

   יעל גולדמן פפר: "החתיכים שכולנו הערצנו"

   הספורטאי זוכה המדליה האולימפית, אורי ששון, החליט לכתוב גם באנגלית ושיתף את קהל העוקבים מעבר לים: "גיבורים, נזכור אתכם לעד". כמותו, הזמר בן אל תבורי, נזכר בימי שירותו הצבאי וריגש כשפנה לקהל מעריציו: "לקהל הצעיר שלי שעוד מעט יתגייס לצבא הכי טוב בעולם, תזכרו! זה כבוד לשרת את המדינה שלכם".

   אורי ששון: "גיבורים, נזכור אתכם לעד"

   בן-אל תבורי: "תזכרו! זה כבוד לשרת את המדינה שלכם"

   הזמרת שירי מימון שיתפה את הכבוד הניתן בחלקה לשיר ביום המרגש הזה, עמית פרקש כתבה בגעגועים עזים לאחיה שנהרג במהלך שירותו הצבאי, ופנינה רוזנבלום גם כן הוסיפה: "הכאב והאובדן גדולים מנשוא".

   שירי מימון: "זוכה לשיר כדי להנציח"

   הדוגמנית רוסלנה רודינה פרסמה מילות תמיכה, בעוד שהשחקנית עדי הימלבלוי כתבה "נזכור את מי שראוי שנהיה, נזכור את זה בשבילם". גם הזמר דודו אהרון הוסיף מספר מילים מרגשות: "יום כזה עצוב וקודר, נגמרות לי המילים, נשארות רק התמונות והזיכרונות של אותם יקירים ויקירות, שהלכו בטרם עת בפריחתם של החיים. ולנו רק נותר לבכות עליהם".


   וואלה! סלבס מרכינה ראש ומתייחדת עם זכרם של הנופלים.

   רוסלנה רודינה: "היום נבכה על לכתם, מחר נחגוג בזכותם"

   עמית פרקש: "I miss u every day"

   פנינה רוזנבלום: "הכאב והאובדן גדולים מנשוא"

   עדי הימלבלוי: "נזכור את מי שראוי שנהיה בשבילם"

   דודו אהרון: "נשארות רק התמונות של אותם יקירים ויקירות"