נושאים חמים

לי לוי חושפת את כל האמת על הזוגיות עם יהודה לוי

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. איך יגיבו המפורסמים ומה היה ללירן כוהנר לומר? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו בפייסבוק

יהודה לוי (ניר פקין)
זוכירם את זה? יהודה ולי (צילום: ניר פקין)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

יהודה לוי (ניר פקין)
היו ימים

הפעם, וואלה! סלבס רצתה סוף סוף לשמוע את כל האמת על הזוגיות של לי לוי עם יהודה לוי. כזכור, לפני שפגש את אהבת חייו, הלא היא שלומית מלכה – יצא לוי עם הדוגמנית הדנית לתקופה ממש קצרה, שלאחריה החלו לצוץ שמועות כי הזוגיות לא הייתה אמיתית אלא רק תרגיל יחצני. אז האם יש אמת בשמועות?