נושאים חמים

הרומן של יורשת המיליונים והתאום הלוהט

הרי לכם רומן שהולך להסעיר את הביצה המקומית - ככה זה כשיורשת מיליונים מקומית מנהלת זוגיות עם אחיו הזהה של כוכב ריאליטי. הכל, בשקט בשקט, מבלי שאף אחד יידע. וואלה! סלבס מחלקה ראשונה

אלינור קופלר
חמודים. אלינור קופלר ורועי בן נתן (צילום: אילוסטרציה)

שמעו סיפור. מצד אחד: אלינור קופלר - יורשת מיליונים וילדת שמנת, שאביה שלה הוא ליאון קופלר, הבעלים של "סופר פארם" ואמה היא במקרה עירית שטראוס, כן, ההיא מאימפריית המזון עם הגבינות והמעדנים.

מצד שני: רועי בן נתן - עורך דין בן 30, חובב וויקבורד שכנראה מוכר לכם בעיקר כאחיו התאום של יוצא "האח הגדול", עמרי בן נתן.

ביחד: השניים מנהלים רומן כבר שלושה שבועות, הרחק מעין הפפראצי וכתבי הרכילות, רק כי הם מנסים לשמור את זה בשקט. אז זהו, שלא ממש הצליח להם.


מה דעתכם על הזוג החדש? רכלו לנו בפייסבוק

אלינור קופלר, רועי בן נתן (אלירן אביטל)
תמונה ראשונה ביחד. אלינור ורועי חוגגים מימונה

לוואלה! סלבס נודע כי בן נתן וקופלר הכירו לאחרונה דרך חברים משותפים והחלו לבלות האחד עם השנייה יותר ויותר, כי "היה שם חיבור מידי". על פי מקורב לשניים, "הם מבלים המון ביחד ונראה שהם ממש בעניין זה של זו".

נדמה כי השניים באמת הצליחו להסתיר את הזוגיות שלהם, עד כה. בחג הפסח הם בילו ביחד בכנרת, ובצאת החג, השניים הגיעו לחגיגות המימונה שנערכו בנמל תל אביב - שם נתפסו בעדשה הממגנטת של וואלה! סלבס.

אלינור קופלר (צילום מסך , אינסטגרם)
עם האקס. אלינור קופלר והאקס ברנדן

אם תהיתם, עד לסוף שנת 2015 קופלר עוד הייתה מאורסת למיליונר אמריקאי בשם ברנדן כהן, אותו הכירה בניו יורק במהלך תקופת הלימודים שלה בעיר האמריקאית הגדולה. לאחר הפרידה, חזרה קופלר לחיות בישראל, כך שכעת כאמור, היא מנהלת זוגיות עם עורך הדין הצעיר בעל האח המפורסם.

וואלה! סלבס תמיד נמשכה לכסף. של אחרים, כמובן.