נושאים חמים

דיווח: קיילי מינוג מאוהבת בנסיך הבריטי אנדרו

צהובונים מעבר לים מתעקשים שנסיכת הפופ התגברה על הפרידה מארוסה הצעיר והחתיך, בעזרת לא אחר מאשר - נסיך. על פי הדיווחים, "קיילי מינוג והנסיך הבריטי אנדרו פשוט בלתי נפרדים". וואלה! סלבס כמו סינדרלה

אילוסטרציה (GettyImages)
מצאה נסיך? קיילי מינוג עם אנדרו (GettyImages)

האם קיילי מינוג היא לא רק נסיכת פופ בלתי אפשרית (כפי שהיא שרה פעם), אלא בדרך לקבל תואר אצולה של ממש? אם תשאלו את הצהובונים באנגליה ואוסטרליה, התשובה היא "יס!", כיוון שעל פי השמועות, בשבועות האחרונים היא מאוהבת עד מעל הראש, כאשר הפעם פרינס צ'ארמינג הוא נסיך בריטי בשר ודם - הנסיך אנדרו. הרי לכם הזוג המוזר גרסת 2017, תוצרת קווין אליזבת.


עוד רכילות מרגשת:
מקורבים מספרים: "אייל גולן גמור מהפרידה מרוסלנה"
אורלי ויינרמן טוענת שהתארסה - ולא תאמינו למי!

ברצינות? רכלו על הזוגיות של קיילי מינוג והנסיך בפייסבוק

קיילי מינוג, המלכה אליזבת (GettyImages)
את האמא היא כבר הכירה. מינוג עם המלכה אליזבת (GettyImages)

על פי הטענות החדשות, הפופסטאר בת ה-48 - שנפרדה לפני כחודשיים מארוסה בן ה-29, השחקן ג'ושוע סאסי - התקדמה למערכת יחסים זוהרת במיוחד עם בן המלוכה המפורסם (שהוא אחיו של הנסיך צ'ארלס ודודם של ויליאם והארי). "קיילי מאוהבת עד מעל הראש בנסיך אנדרו בן ה-57, הם צמודים בסתר כבר כמה שבועות", גורסים רכלנים אנגלים, "הם בלתי נפרדים, ומבלים כמעט את כל הלילות שלהם יחד".

קיילי מינוג, הנסיך צ'ארלס (GettyImages)
וגם את אחיו, פרינס צ'ארלס (GettyImages)

מוזר? אפילו יותר כיוון שדוברו של דוכס יורק אנדרו - מי שהיה נשוי לפרגי האדמונית עד ל-1996 - לא אישר ולא הכחיש את הדברים. "המלכה תשמח לצרף את מינוג לשושלת המלכותית", מספרים תומכים נלהבים של הקשר לצהובונים, "כולם במתח, כי הם ישמחו לראות את אנדרו וקיילי יחד בין מוזמני החתונה של פיפה מידלטון".

מינוג, שלא היתה נשואה מעולם אם תהיתם, זנחה את ארוסה הצעיר לפני כמה שבועות. ברקע, היו טענות על כך שהסיבה לפרידה היתה שהחתיך בגד בה עם שחקנית צעירה, כזו יאה יותר לגילו. אייג'יזם? ברור שכן.


וואלה! סלבס ממתינה להצעת נישואים ממלך החומוס.

קיילי מינוג (GettyImages)
גרררר. מינוג (GettyImages)
הנסיך אנדרו (GettyImages)
צ'ארמינג. הנסיך אנדרו עם בנותיו ביאטריס ויוג'יני (GettyImages)
קיילי מינוג (splash)
האקס? לוהט יותר, שווה פחות. קיילי מינוג וארוסה לשעבר (ספלאש)