נושאים חמים

אייל גולן ורוסלנה רודינה נפרדו

אחרי שש שנים של זוגיות מתוקשרת ונוצצת, שידעה לא מעט משברים, פרדיות ואיחודים - אייל גולן ורוסלנה רודינה החליטו להפריד כוחות ולהיפרד כידידים. וואלה! סלבס ביוש

תעשיית הבידור בהלם: אחרי שש שנים של זוגיות, אחד הזוגות הנוצצים של תעשיית הבידור, אייל גולן ורוסלנה רודינה, החליטו שעם כל האהבה שיש להם האחד כלפי השנייה - הם מעדיפים להיפרד כידידים ולהמשיך איש איש לדרכו.


רוצים עוד רכילות?
איך מעיין אשכנזי הפתיעה את אביחי אוחנה ליום הולדתו?
אורלי ויינרמן טוענת שהתארסה - לא תאמינו למי

מה דעתכם על הפרידה? רכלו לנו בפייסבוק

אייל גולן, רוסלנה רודינה (יח"צ , אלוני מור)
כבר לא. אייל גולן ורוסלנה רודינה (צילום: אלוני מור)

על פי מקורבים, הפרידה בכלל קרתה לפני מספר חודשים, כך שרודינה עברה לדירה שכורה ברמת גן - אז גם החלו להגיע לוואלה! סלבס שמועות על פרידה בין השניים, שהופרכו נמרצות על ידי רודינה גם בתקשורת. אז זהו שלא, ונראה כי השניים הבינו שעדיף להם בנפרד.

אייל גולן ורוסלנה ( , שלומי צ'יקונה)
היה נעים. (צילום: שלומי צ'יקונה)

כזכור, השניים כבר חוו משבר ב-2012, שלאחריו חזרו האחד לזרועות השנייה רק כדי להיפרד שוב ב-2013. לאחר מספר חודשים, ב-2014, כשגולן היה בעיצומה של פרשת הקטינות, השניים חזרו ואף הביאו לאוויר העולם את בנם המשותף, יאן.

מליאם הפקות, המייצגים את הזמר, נמסר: "איננו מגיבים בנושא חייו האישיים של אייל גולן". בהמשך, הוסיפו כי"רוסלנה ואייל מאשרים את הידיעה ומבקשים לקחת את הזמן הקרוב לעצמם ולמשפחתם. הם מודים לכל המתעניינים ומוסרים שהכל נעשה ברוח טובה".


וואלה! סלבס יוצאת אל החלון ומחכה לחיוך ששווה מיליון או דולר.

אייל גולן (מערכת וואלה! NEWS , דיאגו מיטלברג)
נפרדו כידידים. רודינה וגולן (צילום: דיאגו מיטלברג)