פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   עדי הימלבלוי: "הוליווד? יש לי חרדת טיסה איומה"

   פצצת האנרגיה הבלונדינית אמנם כבר אמא לליאו, אבל זה ממש לא מה שעוצר ממנה מלהמשיך לעבוד במלוא המרץ, כך שלצד גידול הילד – היא גם מככבת בקמפיינים, סדרות, הצגות והקימה עסק עם שלום מיכאלשווילי – על הכל היא מדברת בריאיון אישי. וואלה! סלבס מבייצת

   עדי הימלבלוי: "הוליווד? יש לי חרדת טיסה איומה"

   את עדי הימלבלוי הכרתם לראשונה כשהפציעה על המסך בתחרות 'נערת פלפל' בתכנית של הראשון בבידור, דודו טופז ז"ל. אז, אולי עוד צקצקתם וחשבתם לעצמכם שמדובר בסך הכל בעוד גימיק תחת ידיו של מלך הרייטינג. אממה, הזמן עבר ותעשייה שלמה נוכחה לדעת כי מדובר בהרבה יותר מסתם בחורה יפה בעלת פיגורה לוהטת כשהבלונדה החלה לקטוף תפקידים וקמפיינים והוכיחה לכולם שהיא כאן בשביל להישאר.

   מה דעתכם על הריאיון? רכלו לנו בפייסבוק

   עדי הימלבלוי (ראובן קסטרו)
   אמא במשרה מלאה. עדי (צילום: ראובן קסטרו)

   בין שלל העיסוקים שלה, הכוללים קמפיין לנז'רי ל"פמינה", סדרות טלוויזיה וטיפול שוטף בעסק החדש – חנות רהיטים לתינוקות וילדים – אותו הקימה עם שלום מיכאלשווילי, הכוכבת הלוהטת מעידה על עצמה שהיא קודם כל אמא במשרה מלאה, שבזמנה הפנוי מרשה לעצמה להתעסק בשאר הדברים.

   עדי הימלבלוי (ראובן קסטרו)
   צ'יז! עדי ואדם (צילום: ראובן קסטרו)

   עוד בריאיון, מדברת הימלבלוי היפהפייה על האתגר שקראה על עצמה כשהסכימה להצטלם לקמפיין להלבשה תחתונה כשנה לאחר שילדה את בנה הבכור, על התדמית שלה כילדה הטובה של הביצה וכמובן, על הצורך לפתוח את העסק החדש בעקבות הלידה שלה.

   עדי הימלבלוי (ראובן קסטרו)
   עסק חדש. (צילום: ראובן קסטרו)
   עדי הימלבלוי (ראובן קסטרו)
   הורסת. הימלבלוי (צילום: ראובן קסטרו)