נושאים חמים

רגע לפני גיל 50: פמלה אנדרסון לוהטת בהלבשה תחתונה

היא לוהטת, היא בלונדינית והיא בעיקר ליידי בת 49, שבוערת יותר מכל אחת אחרת - בעיקר כאשר פמלה אנדרסון מציגה פיגורה מדהימה בהלבשה תחתונה ומספרת על האהבה החדשה שלה. וואלה! סלבס נוטפת

פמלה אנדרסון (צילום מסך , Coco De Mer)
יא-בה-דה-בה-דו. פמלה אנדרסון (צילום מסך, Coco De Mer)

הזמן: 1992. על המסך: פמלה אנדרסון פורצת לחייכם בסדרה "משמר המפרץ" כמצילה סי ג'יי פארקר - הבלונדינית עם בגד הים האדום הכי לוהטת שהכרתם.

בחזרה להווה: השנה היא 2017. על מסך המחשב שלכם: אותה פמלה, עם מעט סימני גיל על הפנים, אבל עדיין לוהטת מתמיד, תוך כדי שהיא מוכיחה לעולם שגם בגיל 49 את יכולה לדגמן הלבשה תחתונה ולהיראות מיליון דולר.


עוד רכילות לוהטת:
יצאה נעל? פמלה אנדרסון בעירום מלא
דנה אינטרנשיונל וגלית גוטמן חושפות את הקשר הסודי בינן

רכלו על פמלה אנדרסון בלנז'רי גם בפייסבוק

פמלה אנדרסון (צילום מסך , Coco De Mer)
תחתונים + עקבים = שלמות (צילום מסך, Coco De Mer)

אנדרסון, שבמשך שנים הייתה מוכרת בעיקר בזכות הפיגורה הלוהטת ושערוריות העירום, פשטה את בגדי היום-יום ועלתה על לנז'רי סקסי במיוחד. אך לא רק כדי להוכיח לעולם כולו שגם נשים שאוטוטו סוגרות חמישה עשורים לחייהן - יכולות לדגמן חזייה ותחתונים.

הכוכבת, צולמה לאחרונה לקמפיין של חברת ההלבשה התחתונה "Coco De Mer" - שם הפתיעה את הנוכחים בסטודיו כשהצהירה כי היא מאוהבת בחבר החדש שלה, העיתונאי והאקטיביסט המפורסם ג'וליאן אסאנג'. "הוא ג'נטלמן", אמרה כשנשאלה על הזוגיות, "הוא אחד האנשים האהובים עליי והוא בן אנוש סופר אכפתי - ודואג מאוד למה שקורה בעולם". חמודה.


לכבוד חג הפסח, וואלה! סלבס רוצה להתוודות על אהבתה לעזאם עזאם.

פמלה אנדרסון (צילום מסך , Coco De Mer)
רטיבות, אילוסטרציה (צילום מסך, Coco De Mer)
פמלה אנדרסון (צילום מסך , Coco De Mer)
פאן לה. פמלה אנדרסון (צילום מסך, Coco De Mer)