נושאים חמים

ריהאנה מאחורייך: טיטי איינאו מרצה בהרווארד

מלכת היופי במיל' והדוגמנית המצליחה, טיטי איינאו, הולכת בעקבות הזמרת המצליחה בעולם ריהאנה - ומגיעה לאוניברסיטה היוקרתית הרווארד. אז על מה היא דיברה שם, ואיך קיבלו אותה? וואלה! סלבס בינלאומית

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore
טיטי איינאו (מערכת וואלה! NEWS)
סיי צ'יז. טיטי איינאו בסיבוב הרצאות בארה"ב

זוכרים שממש לא מזמן הגיעה אחת הכוכבות הגדולות והמצליחות בעולם, ריהאנה שמה, לנאום באוניברסיטה היוקרתית הרווארד אז זכתה בפרס ההומניטרי של השנה? יפה. אז טיטי איינאו, מלכת היופי במיל' שלכם עדיין לא זכתה בתואר הנכסף אבל היא לגמרי בכיוון, בכל זאת למי מכם יצא פעם בחיים להרצות בהרווארד?


לעוד רכילות מהביצה:
מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה מגלים: "חתול שחור? הכל בסדר עם אורנה"
דנה אינטרנשיונל וגלית גוטמן חושפות את הקשר הסודי ביניהן

מה אתם אומרים על השגרירה טיטי איינאו? רכלו בפייס

טיטי איינאו (מערכת וואלה! NEWS)
שכולם ידעו שהיא הגיעה כן? טיטי איינאו

איינאו היפהפייה בת ה-25, יצאה לסיבוב הרצאות בארצות הברית מטעם Jenaf ו- Watch media, במסגרתו ביקרה גם באוניברסיטאות היוקרתיות הרווארד וייל. איינאו, ילידת אתיופיה ושגרירה מטעם ישראל, הגיעה לדבר על הקהילה האתיופית בארץ, במסגרת מסע הסברה לכל אלה שבטוחים שמדובר במדינת עולם שלישי.

בתמונה הכללית נראה כי איינאו התקבלה בסבר פנים יפות במיוחד, ורוב התלמידים התרשמו מאוד כשנכנסה לחדר (איך לא?). איינאו סיפרה את סיפורה האישי, אך היו גם כאלה ששכחו כי היפהפייה הזאת היא קצינה לשעבר בצה"ל, והיא לא תיתן לאף אחד ללכלך בלי לענות בתגובה נחרצת.

טיטי איינאו (מערכת וואלה! NEWS)
שגרירה של רצון טוב, איינאו

אחת התלמידות פנתה למרצה הנכבדת איינאו ואמרה לה: "תתביישי ששירתת בצבא, ישראל היא האפרטהייד". איינאו בתגובה: "אני ממש לא מתכוונת להתבייש על זה ששירתתי בצבא, אני גאה", והמשיכה בהסבר מפורט על מה באמת מתחולל במדינה, וכמה אנשים בעולם כלל לא מודעים למתרחש פה. שגרירה של רצון טוב אמרתם? בדיוק. גאווה ישראלית.


וואלה! סלבס היא ללא מוצא, דת גזע ומין.

טיטי איינאו (מערכת וואלה! NEWS)
מרצה בסטייל. איינאו
טיטי איינאו (מערכת וואלה! NEWS)
איזה כיף שהמרצה גם מעניינת וגם יפה. טיטי איינאו