נושאים חמים

אמא'לה? מדונה משאירה את האורחים ללא אוכל

מכונת הלהיטים ומלכת הפופ הבלתי מעורערת, מדונה, כנראה פחות מוצלחת בהכנסת אורחים - ואלה באו בטענות כי השאירה אותם במסיבת יום הולדת ללא אוכל, כשהם גוועים ברעב. וואלה! סלבס ככה מתנהגים

מדונה, מלכת הפופ הבלתי מעורערת, משפיענית ואקטיביסטית חברתית, מטפחת את מדינת מלאווי שבאפריקה כבר מעל לעשור שבמהלכו אימצה ארבעה ילדים: דיוויד, מרסי ולאחרונה זוג התאומות סטלה ואסתר.

הכוכבת בת ה-58 שמעבר למעשיה הטובים בעולם יודעת לייצר שערוריות על בסיס יומי, דווקא לא הטרידה אף זמר במהלך הופעה לאחרונה , אלא גרמה לתקרית אישית -עם אורחים שרק רצו לבוא לחגוג עימה יום הולדת לבתה המתוקה.


לעוד רכילות מהביצה:
"הישרדות": הרומן על האי שיסעיר את מירי רגב
דרושה במיידי: נינט טייב מחפשת דירה בתל אביב

מה אתם אומרים על הכנסת האורחים של מדונה, היא לא אמורה להיות מיליונרית? רכלו בפייס

מדונה לובשת גוצ'י בהופעת מחווה לפרינס בטקס פרסי בילבורד, לאס וגאס, 22 מאי 2016 (GettyImages)
מה קרה? לא נשאר כסף לאוכל? מדונה (צילום: GettyImages

מתברר שעל פי השמועות, כאשר מדונה חגגה לאחרונה יומולדת 11 לבתה המאומצת מרסי, החליטה ללכת על קונספט של מסיבת פיג'מות בביתה בהמפטונס - שבחוף המזרחי של ארצות הרית. מקורות מעבר לים מספרים כי הסטארית צ'יק צ'ק חתכה מהמסיבה ועלתה לנמנם בחדרה המפואר שבקומה למעלה.

הילדים המתוקים שהגיעו לחגיגות נותרו ללא אוכל, עד שלבסוף, בלילה השני למסיבת הפיג'מות המדוברת, החליטה אחת האימהות לנקוט באקט דרמטי ונכנסה בסערה לחדרה של הכוכבת: "הבת שלי גוועת, הילדים למטה מתים מרעב! והשף אמר לי שהוא מקבל הוראות אך ורק מהגברת של הבית". בתרגום חופשי- תזיזי את התחת שלך, ורדי למטה.

מטרופוליטן גאלה (GettyImages)
דמות לחיקוי? מדונה (צילום: GettyImages )

על פי השמועה המגוחכת, מדונה שיודעת דבר או שניים על ילדים במצוקה, פנתה לשף הצרפתי שיכין לכל האורחים סעודה מפנקת והתוצאות - לא להיט. האורחים רטנו כי השף הגיש להם ארוחה כשרה, והטעם היה נוראי! בכל זאת אסתר המלכה חברים, מה אתם רוצים לאכול, חזיר?


וואלה! סלבס מכינה סעודת ליל הסדר עם מצות והרבה אבל הרבה מרור!

מדונה (GettyImages)
אסתר המלכה ( צילום: GettyImages)

משפחה גדולה ומאושרת. מרסי, דיוויד, סטלה ואסתר