פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בלבלי אותם: כך נועה קירל מטעה את המעריצים

   מה עושה פופסטאר כמו נועה קירל על מנת שתוכל להגיע להופעה מסעירה בפני הקהל? שולחת מישהי חמודה כמעט כמוה, אבל רק כמעט, על מנת שתטפל באלה שמקיפים אותה באהבה. בערך. וואלה! סלבס אורה הכפולה

   בלבלי אותם: כך נועה קירל מטעה את המעריצים

   בריטני, כריסטינה, גאגא, סיארה, קירל? אז זהו, שמתברר שהפופסטאר הישראלית נועה קירל, הציבה את עצמה בתקופה האחרונה באותה השורה עם מיטב כוכבות הפופ הבינלאומיות. אז מה אם מדובר בתופעה מוזיקלית בת 15 בלבד, זה לא אומר שהיא מנועה משימוש בטקטיקות ששמורות לשמות חמים ומנוסים, שמככבים כבר שנים בצמרת תעשיית הבידור. נניח, שימוש בכפילה להטעיית המעריצים!


   עוד רכילות מרגשת:
   נועה קירל חושפת: קיבלתי הצעות מגונות
   דרושה: נינט טייב מחפשת דירה בתל אביב

   רכלו על הכפילה של נועה קירל בפייסבוק

   נועה קירל (יח"צ , ספק לנס הפקות)
   שתי טיפות וכו'. נועה קירל והכפילה (צילום: לנס הפקות)

   מעשה שהיה כך היה: מיס קירל, הופיעה השבוע במסגרת אליפות ה"מיוזיקלי" הראשונה של ישראל שערכה teenk בשיתוף עם הסינמה סיטי. עם זאת, שהגיעה למקום יחד עם רכב ההפקה שלה, גילתה שלא פחות ממאות מעריצים צווחים ממתינים לה מחוץ לכניסה למתחם. נו, ברור שממש כמוכם, גם הם רוצים חתימה, נשיקה באוויר או צילום סלפי למזכרת. היא האיידול שלהם.

   נועה קירל (יח"צ , ספק לנס הפקות)
   מראה, מראה שעל הקיר

   אז מה עשתה? ובכן ילדים, חובבים ושאר מתעניינים, קירל היא בחורה נבונה, כך שכאשר גילתה שאפשר להתבלבל בינה לבין רקדנית הליווי שלה, העונה לשם מיכל - שבהרף עין עשויה להזכיר את הזמרת - החליטה לתת לה לצאת ראשונה מהרכב, ולברוח פנימה כשעשרות אוהדים רודפים אחריה.

   קירל, יצאה רגע אחר כך בנוחות מהרכב יחד עם אביה המגונן, מינוס כמה אוהדים שברחו-פרחו, והיו מונעים ממנה להיכנס בשלווה למתחם. ההופעה, אם תהיתם, הייתה מוצלחת מאוד.


   וואלה! סלבס משמשת מפעם פעם ככפילתו של השטן. בהצלחה לכולכם.

   נועה קירל (יח"צ , ספק לנס הפקות)
   הנה היא על הבמה!
   נועה קירל (יח"צ , ספק לנס הפקות)
   תרימי. קירל
   נועה קירל (יח"צ , ספק לנס הפקות)
   והמעריצים של נועה קירל? טרפת!