נושאים חמים

קים קרדשיאן הותקפה שוב?

כוכבת הריאליטי הגיעה למסעדה עם חברתה הטובה, רק בשביל לחוות את אותה טראומה שחוותה בפריז. טוב נו, כמעט את אותה טראומה. וואלה! סלבס משחזרת

קים קרדשיאן (GettyImages)
קים מאושרת בטקס. (צילום: getty)

הזמן: אוקטובר 2016. המקום: פריז. האירוע: שודדים פורצים לחדר מלונה של קים קרדשיאן, כובלים אותה בכבלים ושודדים אותה.
הזמן: אפריל 2017. המקום: מסעדה יוקרתית בלוס אנג'לס. האירוע: קים קרדשיאן יוצאת מהמסעדה בזמן שבחור אלמוני נתקל בה פנים אל פנים ומקפיץ את כל מערך הביטחון שלה.

ניסיון שוד או לא? רכלו לנו בפייסבוק

קים קרדשיאן (splash)
קים על השטיח האדום. (צילום: splash)

חמישה חודשים לאחר שחוותה את הטראומה הגדולה של חייה, כששודדים פרצו לחדר המלון שלה בפריז, קשרו אותה בכבלים ושדדו ממנה תכשיטים, כסף ואת טבעת האירוסים שלה – הגיעה מיס טראש למסעדה בלוס אנג'לס, רגע לאחר שבילתה בטקס פרסי האופנה שהתקיים בעיר, אלא שהערב לא הסתיים כפי שציפתה.

בזמן שהיא צועדת, ביחד עם חברתה, אל עבר הרכב שלה, כשהן מוקפות במאבטחים – הגיח לכיוונה גבר אלמוני, שכנראה לא שם לב ופשוט התנגש בכוכבת חזיתית, מה שהבהיל אותה וגרם לה לשחרר אנחת בהלה מפיה. הבחור, שלא הבין מה קרה התכוון להמשיך בדרכו, אלא שאז קפצו עליו המאבטחים של הקרדשיאן על מנת לבדוק האם מדובר בניסיון שוד נוסף או שמא בטעות אנוש.

קים קרדשיאן (splash)
רגע לפני ההיתקלות. קים (צילום:splash)

הצלמים שהיו באזור, תיעדו את הרגע המפחיד וכמובן את התגובה המלחיצה של קים קי, שלמספר רגעים נראתה מבועתת מהחשש שאכן מדובר בניסיון נוסף לפגוע בה. סוף טוב הכל טוב והגברת קרדשיאן נכנסה מהר לרכבה ונסעה מהמקום.

וואלה! סלבס עדיין נזכרת ברגעים שקשרו אותה במועדון הדנג'ן ומקווה שיום יבוא ויסירו את צו ההרחקה שיש לה מהמקום