נושאים חמים

מכת בחורות: הגברים השווים בביצה מחליפים

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

ישנם גברים כאלה שלא משנה מה יעשו: יתארסו, יתחתנו, יצאו לדייטים, ויתגרשו, תדמית הוומנייזר טבועה בהם פור גוד. גבר של נשים יש היאמרו, פלרטטן בדי אן איי, או סתם נראה מעולה וכולן נופלות לרגליו. חמשת הגברים הבאים הם השווים בביצה ולפניכם רשימת הנשים המאושרות שזכו לבלות בחברתם..

מה אתם אומרים על הוומנייזרים של הביצה? רכלו בפייס

 1. יציק זוהר יוצא עם הרבה
  איציק זוהר ()

  כדורגלן העבר המצליח , ליידיז מן אשר ללא ספק, זוכה בתואר הנכסף של המקום הראשון. זוהר המסוקס ידע לא מעט נשים בחייו בשנים האחרונות. מלאורה הנוכחית, זוגיות בבית האח עם נטלי עטיה שנגמרה אחרי שניה וחצי, רומן סוער עם דפנה לוסטיג שלא רבים יודעים עליו, ואף שמועות על זוגיות קצרצרה עם הדוגמנית שיר אלמליח שלא זכתה לצילומי פפראצי. נקסט?

 2. אילוסטרציה דן שילון
  דן שילון ()

  איש התקשורת הידוע, פרסונה מכובדת והוגה "המעגל" יודע להפיל ברשתו לא רק מרואיינים מיומנים ,אלא גם נשים מקסימות שנשבות בקסמיו. העיתונאית נרי לבנה, ענת בר ועוד בחורה העונה לשם דליה כולן ניהלו זוגיות מתוקשרת עם מר שילון. עושה להן תחקיר עומק לפני כן?

 3. איתי תורג'מן
  איתי תורג'מן ()

  במקום השלישי, השחקן המוערך שנעלם מהרדר בתקופה האחרונה, ונראה כי יצא לרוץ ולא שב. הוא ממש אבל ממש גבר של נשים ויש לא מעט בחורות יפהפייות בביצה שהיו שמחות לבלות לצידו ערב. האקסית אנה ארונוב שפגשה את הרווק הנחשק תחת עצי הקוקוסים ב"הישרדות", מעצבת האופנה ליאן פישביין שנראה היה כי השניים עתידים לסיים מתחת לחופה, ולאחרונה דייטינג לוהט עם האקסית המיתולוגית של תומר ירוחם. בחור עסוק בהחלט.

 4. אילוסטרציה עוז זהבי
  עוז זהבי ()

  זהבי היה עתיד להתחתן עם השחקנית ליהי קורנובסקי ולפני ארבעה חודשים החליטו השניים לפריד כוחות ולהמשיך את גל ביטול האירוסים ששטף את הביצה. אך לפניה ידע לא מעט נשים ובינהן רומן קצרצר עם הזמרת קטלין רייטר, בילוי בדרום הארץ עם השחקנית ענבר לביא, והיום. בדרך לכבוש את היעד הבא.

 5. אסף גרניט באמצע
  אסף גרניט ()

  במקום החמישי, השף שהוא גם סלב, ובזמנו הקצר בו עבר את הקו שבין המטבח למסך הטלוויזיה שלכם מספיק לייצר המון כותרות. אין מה לעשות גבר שווה במיוחד על הכוונת. לאחר הפרידה מאשתו,יצא גרניט לשוק הרווקים וניהל רומנים עם מגי אזרזר והדוגמנית ההורסת אניה מרטירוסוב. פעם שלישית גלידה? או מטבוחה, מה שתרצה.