נושאים חמים

סקנדל הסקס שגרם לגירושים של כוכבת הספייס גירלז

רגע אחרי שהודיעו על הגירושים שלהם, עכשיו חושף גיסה של מלאני בי מדוע היא ובעלה החליטו להתגרש. רמז: זה קשור לנשים אחרות. רמז עבה יותר: זה לא בגללו. וואלה! סלבס צלע שלישית

מלאני בי (ספלאש)
למה נפרדתם? מל בי (צילום: ספלאש)

מדור 'שאלת השבוע' של וואלה! סלבס עמוס במקרים של זוגות שהחליטו לגוון את חיי הנישואים שלהם בצירוף של צלע שלישית למיטה - החל משני גברים שהחליטו לצרף גבר נוסף, דרך גבר ואישה שהחליטו לצרף גבר נוסף ועד לאישה וגבר שהשתעשעו עם אישה נוספת. עם זאת, מעולם זה לא נגמר בגירושים, כלומר, עד עכשיו.

רוצים עוד רכילות?
האח הגדול: אביחי ומעיין בראיון זוגי ראשון
נועה קירל החליפה את ברק שמיר. בדוגמן אחר

מה דעתכם על הסקנדל? רכלו לנו בפייסבוק

מל בי (GettyImages)
כבר לא. (צילום: gettyimages)

זוכרים איך רק לפני מספר ימים דיווחו האתרים מעבר לים כי כוכבת "הספייס גירלז", מלאני בי, ובעלה הודיעו על גירושים? אז זהו, שאחרי חרושת שמועות לגבי הסיבה של הפרידה - גיסה של הזמרת החליט להוציא את הזוג מהארון ולחשוף את כל הפרטים.

ספייס גירלז, מל בי, ג'רי האלוויל, אמה תומפסון (צילום מסך , יוטיוב)
גם אתן הצטרפתן? הספייס גירלז

על פי הגיס הלרלרן, הסיבה לגירושים היא העובדה שהזמרת הסקסית ובעלה נהגו לצרף בחורות נוספות לחדר המיטות שלהם, עד שהדבר כבר לא התאים לבעלה, "בעיקרון, מה שהיה שם היה מאוד כיף, משוחרר וסוג של יחסים פתוחים", הוא סיפר, "הם אהבו להביא חשפנית ונהגו להשתולל איתה ולעשות כיף".

מל בי מתיחת פנים (GettyImages)
נשארה לבד. מל

כזכור, ב-2014, סיפרה כוכבת פלייבוי, על המפגש עם הזמרת, "היא פשוט דחפה אותי אל הקיר והתחילה לנשק אותי. זה היה מאוד חושני וסקסי. היא מאוד אסרטיבית ונחושה. אני יכולה להבין למה קוראים הספייס המפחידה". הזמרת המפורסמת הכחישה את הדברים אך עם זאת הודתה שהייתה מאוהבת בכוכבת הפלייבוי במשך חמש שנים.

וואלה! סלבס תמיד שמחה לצרף גברים, נשים ומה שביניהם לחדר המיטות שלה