נושאים חמים

ויוה לדיווה: ריהאנה דורשת לשתק עבורה מכון כושר שלם

עבור תהילה יש לשלם בזיעה? רק תראו את ריהאנה, שבמהלך ביקור בספרד החליטה שתגיע להתעמל בהפתעה בחדר כושר הומה אדם - כך שכל מי ששהה במקום היה צריך להתאים את עצמו לדרישות שלה. וואלה! סלבס נוצצת ממאמץ

חמודים, עובדה ידועה לכל שיש דרג ויש זרג: כך בדיוק הרגישו כמה אנשים שזכו לבלות זמן קצר לצדה של ריהאנה - אחת הדיוות הגדולות בעולם, זמרת מוכשרת וכוכבת מרגשת לכל הדעות - שגרמה להם להזיע, אבל בדרך שהרגיזה את הסביבה. ככה זה כשאת פופסטאר לוהטת שמחליטה להפתיע חבורת אנשים חטובים, מציבה דרישות בהתאם למעמדך והורסת לכל השאר את החוויה. נו, באד גירל, רי-רי.


עוד רכילות אינטרנשיונל:
ריהאנה שוב מוציאה לכם את העיניים בביקיני קטנטן
כוכבת להקת הספייס גירלז מתגרשת

רכלו על רי-רי-ריהאנה בפייסבוק

ריהאנה (ספלאש)
עבור גוף כזה צריך לעבוד! ריהאנה (Splashnews)

השבוע, רי-רי, שככל הנראה פשוט חייבת את האימונים שלה, החליטה לקפוץ בהפתעה לג'ים מפואר שממוקם בברצלונה שבספרד, בה היא מבקרת בימים אלה. נערת ברבדוס לא ממש עדכנה את בעלי המקום על שעת הכושר המיוחדת שלה, כך שכאשר התייצבה במקום - אנשי הפמלייה שלה הסבירו שעל מנת שהגברת עם הפרופיל הגבוה תזיע במקום, עליהם למלא כמה תנאים, שקצת יפריעו למתעמלים האחרים.

מזיעה? מאוד. ריהאנה בשעת כושר:

ריהאנה (ספלאש)
הכי ספורטיבית. ריהאנה

תנאי VIP? כי בהוראת ריהאנה, נלקחו מכל צוות המקום והמתעמלים האחרים מכשירי טלפון סלולרי, מצלמות וטאבלטים שבאמצעותם עשויים היו לתעד את הסטאר עובדת על השרירים והוחזרו להם רק ביציאה מהמכון. במקביל, כובתה המוזיקה במקום (לא, מיס רי-רי לא אוהבת לקפוץ ולרוץ עם המוזיקה שהיא מבצעת), כך שכל המקום התנהל בשקט מופתי בזמן אימון - מלבד האנחות של הזמרת, שהתעמלה בכלל בחלל צדדי ונסתר מכל. סליחה, היא מרעישה רק על הבמה או משהו.


וואלה! סלבס גורמת לפינוי הקניון בכל פעם שהיא מגיעה למקום. הסיבה: חשש לצונאמי באזור הפאסט-פוד של המתחם.

ריהאנה (ספלאש)
רוצי, קלילה כאיילה
ריהאנה (ספלאש)
גם בבגד ספורט מתחכם יותר. ריהאנה (Splashnews)