נושאים חמים

עשית במכנסיים? ג'סטין ביבר בתמונה מביכה

הזמר והכוכב הענק, ג'סטין ביבר, נתפס בעדשת הפפראצי כאשר הוא מתהלך ברחובות אל איי, כשעל מכנסיו כתם לא ברור, ממש באיזור המוצנע. מה בדיוק קרה שם? וואלה! סלבס עושה בושות

ג'סטין ביבר (צילום מסך , אינסטגרם)
אז בוא תסביר רגע מה קורם שם... ג'סטין ביבר (צילום מסך)

כשאתה כוכב בינלאומי, בין הגדולים יש לציין, אתה מבין שיש הרבה צדדים חיוביים למקצוע ואתה לחלוטין נהנה מהעובדה שכל העולם ואישתו יודע מי אתה. מצד שני, אתה חייב לזכור שבכדי לשמור על התדמית הציבורית כדאי לך לחשוב היטב איך אתה יוצא מהבית אם לא בא לך שיתפסו אותך בתמונה אקסטרה מביכה - זה בדיוק מה שקרה לג'סטין ביבר, אבל רגע, תנשמו, יש לו הסבר טוב מאוד למה שקרה, נו בערך.


לעוד רכילות מהביצה:
עדן בן זקן בקאבר ללהיט ששבר את הרשת
רצים לתהילה? המפורסמים משלמים בזיעה במרתון תל אביב


מה אתם אומרים על המונה של ג'סטין, פיפי לא? רכלו בפייס

ג'סטין ביבר (צילום מסך , אינסטגרם)
היי סופרמן. (צילום מסך)

הזמר ההיסטרי, ביבר בן ה-22, שמייצר שערוריות על בסיס יומי, רק רצה להסתובב לו ברחובות העיר כשהוא שותה את משקה האנרגיה האהוב עליו. אז הביבר יצא לרחוב, כשמכנסיו (ששווים 700 דולר, אגב), מוכתמים בדיוק באזור המוצנע, ולא צריך להיות גאון כדי לחשוב: "היי, ברח לך?". אז זהו, שלא, לפחות כך אומר ג'סטין, מלך התירוצים של אכלו לי, שתו לי, גנבו לי.

ג'סטין ביבר במעיל פרווה (צילום מסך , אינסטגרם)
שתדע שזה לא בריא להתאפק... ( צילום: ספלאש)

הבחור הפרוע הסביר בחשבון הטוויטר שלו, לצד התמונה ואמר, "מישהו קנה לי פרחים, בדיוק נסעתי ברכב, עשיתי פנייה ונשפכו עליי המים". נשמע מאוד אמין. פעם הבאה שים עוד סט בגדים באוטו, למקרה של תאונות כאלו או אחרות.


וואלה! סלבס אף פעם לא מתאפקת, ותמיד עושה את צרכיה במקומות הראויים לכך.

ג'סטין ביבר (אתר רשמי , טוויטר)
אבל אתה חתיך אש וזה מה שחשוב בחיים האלו (צילום: