פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לינדזי לוהן מביכה בראיון לתכנית טלוויזיה ערבית

   אחרי אינספור שמועות על כך שהיא התאסלמה משום שנראתה בחיג'אב מסורתי התארחה לינדזי לוהן בתוכנית פופולרית בכווית וסיפרה למגיש מה עומד מאחורי התמונה בה התפרסמה כשהיא אוחזת בלא פחות מקוראן. וכן, היא גם אוכלת עם הידיים. וואלה! סלבס סבאח איל חיר

   לינדזי לוהן מביכה בראיון לתכנית טלוויזיה ערבית

   אם גם אתם חיפשתם עוד סיבה לכך שלינדזי לוהן מתקרבת יותר ויותר לדת האיסלאם, נראה שאחרי הריאיון הבא - לא ישארו לכם ספקות. בכל זאת, הבחורה כבר מכירה כמה מילים בערבית ואפילו ממלאת אחר המנהגים של הדת.

   אחרי אינספור שמועות על כך שהתאסלמה בעקבות תמונות שלה עם חיג'אב מסורתי ותמונות שלה עם ילדי פליטים סורים ומפגש מרגש עם נשיא טורקיה, נראה שלוהן ממשיכה לספק כותרות לעולם כשהיא מתארחת באחת מהתכניות היותר פופולריות בכווית.

   רוצים עוד רכילות?
   איך נראה הבית של מירי בוהדנה? קבלו הצצה

   מה דעתכם על התהליך של לינדזי? רכלו לנו בפייסבוק

   לינדזי לוהן (מערכת וואלה! NEWS)
   מתאסלמת?

   בתכנית, שכבר זכתה ליותר משלושה מיליון צפיות, סיפרה השחקנית למגיש מה עומד מאחורי התמונה בה התפרסמה כשהיא אוחזת בלא פחות מקוראן, "חבר מלונדון נתן לי את הקוראן הראשון שלי, הלכתי עם הספר בדרך למלון וצילמו אותי", סיפרה, "אנשים בארה"ב לא אהבו את זה ושפטו אותי". עוד סיפרה לוהן כי החלה לקרוא את הקוראן באנגלית, כך שעד כה היא קראה 15 עמודים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   מבקרת פליטים

   בהמשך המגיש ניסה לצחוק עליה כשביקש ממנה לחזור בערבית אחרי הדברים שלו. "אנא לינדזי אוחיב שועייב (אני לינדזי אוהבת את שועייב (שם המנחה), אבל לוהן, שמבינה דבר או שניים בערבית, ענתה למנחה ההמום: "אוהבת אותך?", המנחה תהה בקול האם היא מבינה ערבית, ולוהן השיבה: "חלאס, ברור שאני יודעת" ואף מקנחת את דבריה ב"וואלה" אותנטי.

   וואלה! סלבס בטוחה שלינדזי רצתה להגיד וואלה! סלבס אבל חששה לציין שם של אתר ישראלי

   לינדזי לוהן, פלייבוי (סריקה , מגזין פלייבוי)
   בזמנים טובים יותר