נושאים חמים

מה יש לתורג'י בין הרגליים? אנה ארונוב מגיבה

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. איך יגיבו המפורסמים? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

שי מתניה

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

אנה ארונוב (יח"צ , גיל חיון)
לחיי איתי? אנה (צילום: גיל חיון)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

השמועה נכונה או לא? רכלו לנו בפייסבוק

איתי תורג'מן (מערכת וואלה! NEWS , יגל בר קמא)
מה יש שם? איתי

השבוע, וואלה! סלבס פנתה דווקא לאקסית המיתולוגית של איתי תורג'מן, הלא היא אנה ארונוב, על מנת לבדוק מה באמת קורה בין הרגליים של תורג'י, או במילים אחרות - האם השמועות על כך שהאקס שלה התברך לא רק בכישרון משחק, נכונות?

אז תשובה חד משמעית לא תקבלו, אבל אם תצליחו לקרוא את שפת גופה של הרקדנית המוכשרת ותשימו לב למבוכה הרבה בה היא נמצאת, תבינו את התשובה מהר מאוד.

אנה ארונוב, איתי תורג'מן (יח"צ , ראובן שניידר)
לא מגיבה? אנה ואיתי (צילום: ראובן שניידר)