נושאים חמים

טיטי איינאו מסתדרת עם בתו של בן הזוג?

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. איך יגיבו המפורסמים? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו בפייסבוק

טיטי איינאו (מערכת וואלה! NEWS , אלון מסיקה)
חמודות. טיטי איינאו והבת של ישראל (צילום: אלון מסיקה)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

טיטי איינאו (מערכת וואלה! NEWS , שוקה כהן)
מסתדרות או לא? טיטי והבת (צילום: שוקה כהן)

השבוע, וואלה! סלבס בדקה עם מלכת היופי והשורדת במיל', טיטי איינאו, מה טיב היחסים שלה ושל בתו של ישראל אור, איתו היא יוצאת בשנתיים האחרונות. ולמה היא שאלה אותה? כי הוגנבה לאוזניה השמועה כי היחסים בין השתיים לא חמים במיוחד, או במילים אחרות - מישל, בתו של ישראל, לא ממש אוהבת אותה ולא מאושרת מהיחסים שלה ושל אביה. אז האם זה נכון או שמא מדובר בשמועה זדונית?

טיטי איינאו (מערכת וואלה! NEWS , אלון מסיקה)
דווקא נראה שמסתדרות. איינאו והילדה